سر خط خبرها:

نیروهای امدادی

جزئیات مسمومیت 100 روستایی در خوزستان

فکرشهر: مرد سارق که تنها برای دزدیدن مخزن یک کپسول ١٠٠ کیلویی، گاز کلر موجود در آن را خالی کرده بود، ١٠٠ نفر از اهالی یک روستا را در اهواز راهی بیمارستان کرد. این سارق نمی‌دانست که با باز کردن در این کپسول که پر از گاز کلر بود، فضای کل روستا را مسموم می‌کند.

آخرین خبر از اتش سوزی بندر دیر

فکرشهر: فرماندار بندردیر استان بوشهر گفت: عملیات مهارآتش سوزی شناورهای صیادی و باری آتش گرفته در اسکله بندردیر بوشهربه پایان رسید.\n\nبه گزارش فکرشهر، حمزه اعتماد در گفت وگو با ایرنا افزود: بعداز شش ساعت تلاش نیروهای امدادی شهرستان و سراسراستان در دقایق گذشته عملیات مهار آتش سوزی شناورهای صیادی و باری آتش گرفته دراسکله این بندر به پایان رسید.

آخرین خبر از مصدومان حادثه آتش‌سوزی بوشهر/ یکی از مصدومان درگذشت

فکرشهر: مسئول عملیات مرکز فوریتهای پزشکی بوشهر گفت: یکی از افراد مصدوم حادثه آتش‌سوزی روز گذشته بوشهر درگذشت.\n\nبه گزارش فکرشهر، سیدمجید حسینی اظهار داشت: روز گذشته شاهد بروز یک آتش‌سوزی گسترده در مجتمع‌های مسکونی مسکن مهر بوشهر در محله صلح‌آباد بودیم که متاسفانه شش نفر بر اثر این حادثه مصدوم شدند.\n\nوی بیان داشت: از این شش نفر، یک نفر که دچار سوختگی شدید شده بود، با بالگرد به بیمارستان سوختگی گناوه اعزام شد تا اقدامات درمانی مناسب برای وی صورت بگیرد.

مانور زلزله و اسکان اضطراری در دشتی برگزار شد

فکرشهر: معاون امور عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری شهرستان دشتی گفت: مانور زلزله و اسکان اضطراری با حضور 150 نفر عوامل اجرایی عصر سه شنبه در روستای حسین زائری برگزار شد.به گزارش فکرشهر، حمید بردستانی در این مراسم با بیان اینکه برگزاری چنین مانورهایی به میزان آمادگی عوامل اجرایی کمک می کند اظهار داشت: این مانورها برای افزایش سطح آگاهی وآموزش نیروهای امدادی وخدماتی همه دستگاه های اجرایی وعضو ستاد مدیریت بحران ضروری استوی افزود:هدف از اجرای این مانور حفظ و ارتقا سطح آمادگی و ایجاد روحیه امدادی امدادگران برای پیشگیری و مقابله با حوادث طبیعی ازجمله زلزله است.

شاخ به شاخ شدن 2 موتورسوار در دوراهک + تصاویر

فکرشهر: ساعت۲۰ و ۵۰ دقیقه جمعه شب ۲ خرداد ماه، دو موتور سیکلت که سرنشینان آن ها دو جوان که یکی از آن ها از دوراهک و دیگری از روستای راشد  بودند در محل روبروی مدرسه شهید رجایی شهر دوراهک به صورت شاخ به شاخ با یکدیگر تصادف می کنند.به گزارش فکرشهر، پس از این حادثه، با کمک نیروهای امدادی، هر دو مجروح به بیمارستان امام خمینی شهر کنگان منتقل شدند.

اشتراک در RSS - نیروهای امدادی