سر خط خبرها:

کشتار

دیپلماسی وحدت با محوریت حضرت زهرا(س)

فکرشهر: یکی از رهبران پیشین کشورهای عربی، که نسب او به پیامبر اکرم (ص)می رسید، درخواست کردند با مرحوم آیت الله العظمی بروجردی دیدار کنند. آقای بروجردی ابتدا نپذیرفتند و دلیلی برای این دیدار نمی دیدند. اما آن رییس کشور از طریق یکی از علمای تهران سبب ملاقات را اهداء قرآنی نفیس اعلام کرد و آقای بروجردی به احترام کلام خدا پذیرفت.

واکنش رضا کیانیان به یک مهمان‌نوازی دردناک

فکرشهر: کشتار بی‌رحمانه پرندگان در فصلی که آنها به فریدون‌کنار مهاجرت می‌کنند، مدتی است که صدای بسیاری از فعالان و دوستداران حیوانات و محیط زیست را درآورده است. رضا کیانیان - بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون - نیز به این رویداد واکنش نشان داد.\n\nبه گزارش فکرشهر، رضا کیانیان در روزنامه اعتماد نوشته است: خبر کشتار بی‌رحمانه مرغان مهاجر در فریدون‌کنار و روستاهای اطرافش تأسف‌بار است؛ کشتار این میهمان‌های بیگناه که کیلومتر‌ها بال زده‌اند تا سرزمین ما از سرما جان سالم به در ببرند.\n\n

ردپای برخی مسئولان در یک شکار غیرقانونی

فکرشهر: کشتار ادامه دارد. هر روز بیش از هزاران پرنده مهاجر، در تورهای هوایی و ... صیادان غیرمجاز گرفتار می‌شوند تا به گرمی بازار پرندگان فریدونکنار کمک کرده و سودهای کلانی را راهی جیب صیادان غیرمجاز کنند.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه شهروند در ادامه آورده است: چند سالی می‌شود که قرار است، فکری برای این کشتار گسترده شود تا دیگر توری به هوا نرود و پرنده‌ای در تورهای هوایی شکارچیان گیر نیفتد اما تاکنون تلاش مسئولان سازمان حفاظت محیط‌زیست برای جلوگیری از اتفاقی که در فریدونکنار می‌افتد، بی‌نتیجه بوده است.

اظهارات جنجالی امام جمعه اصفهان: مورد تحقیر یک مشت سوسمارخور قرار گرفته ایم!

فکرشهر: محمدتقی رهبر، امام جمعه اصفهان در گفت‌و‌گو با نامه نیوز در خصوص لغو و به تعلیق درآمدن پروازهای حج عمره از سوی وزیر ارشاد گفت: بعد از این اتفاق تلخ در فرودگاه جده، چندین بار اعلام کردم که جای دارد حج عمره را لغو کنیم و از آن‌ طرف سفیر آنها را نیز اخراج و سفیر خود را فراخوان کنیم و اینگونه یک واکنش تند در مقابل این عمل شنیع ابراز کنیم. \n\n

رییس دامپزشکی دیلم: ازعرضه کشتارغیرمجاز گوشت قرمز جلوگیری می شود

فکرشهر: رییس شبکه دامپزشکی دیلم  گفت: از کشتار و عرضه گوشت قرمز غیرمجاز در این شهرستان جلوگیری می شود.به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، رضا موسایی روز پنجشنبه در دوره توجیهی عرضه بهداشتی گوشت قرمز افزود: برای عرضه سالم تر فرآورده های خام دامی و بویژه گوشت قرمز برنامه های مدونی در دستور کار قرارگرفته که برگزاری این دوره با حضور عرضه کنندگان یکی از آنها است.وی بیان کرد: دراین دوره یک روزه استانداردهای رعایت بهداشت قبل و بعد از کشتار دام ها و نیز نحوه صحیح عرضه گوشت مورد تاکید قرار می گیرد.

تمساح‌ها، قربانیان جدید طالبان+ عکس

فکرشهر: تفکر طالبانی برای کشتار حد و مرز نمی‌شناسد؛ مجسمه‌های بودا را ویران می‌کند، هزاره‌ها را قتل‌عام می‌کند، کودکان را می‌کشد، اقلیت‌های دینی را می‌کشد و البته حیوانات را.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - کشتار