سر خط خبرها:

ناراحتی

اختصاصی فکرشهر/ ارسالی خوانندگان؛

هدیه پلیس راهور برازجان به شرکت کنندگان یک مراسم نکوداشت + تصاویر

فکرشهر: یکی از کاربران فکرشهر با ارسال تصاویر زیر نوشت:\n\nشرکت کنندگان یک  مراسم نکوداشت در برازجان از دست ماموران پلیس راهور برگ جریمه دریافت کردند. این مراسم  به پاس  تلاش های  دو پزشک موفق برازجانی\nدکتر رضایی و دکتر خویش دوست در پژوهشسرای متقین و با استقبال بی نظیر مردم و مسولان برگزار شده بود.\n\nشرکت کنندگان این مراسم بعد از اتمام برنامه با برگه های جریمه بر روی خودروی خود مواجه شدند که باعث و ناراحتی و گلایه شدید آن ها شد.

شناخت هوش هیجانی به ارتقا درون سازمانی کمک می کند

فکرشهر: استاد روانشناسی دانشگاه هاروارد گفت: هوش هیجانی به واسطه شناخت افراد یک سازمان از رفتار درونی خود و دیگران به ارتقا ارتباطات درون سازمانی کمک وافری می کند.\n\nبه گزارش فکرشهر، محسن فاطمی روز شنبه در همایش آموزشی تاثیر هوش هیجانی بر بهبود سازمانی ویژه مدیران دستگاه های اجرایی استان بوشهر افزود: داشتن هوش هیجانی می تواند نقش مهمی بر کیفیت ارتباط در یک سازمان ایجاد کند.\n\nوی ادامه داد: روابط حاوی هوش هیجانی موجب استرس، گرفتگی و ناراحتی و بالعکس روابط فاقد هوش هیجانی می تواند موجب شکوفایی، پویایی و بالندگی شود.

مهدی کروبی به بیمارستان منتقل شد

فکرشهر: دویچه وله گزارش داد: فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی گفت: همسرم به منظور درمان ناراحتی های دستگاه گوارشی به بیمارستان منتقل شده است.به گزارش فکرشهر، فاطمه کروبی در گفت وگوی خود با یک سایت خبری که سه شنبه (دیروز) انجام شده، از بستری شدن مهدی مهدی کروبی در بیمارستان داده است. به گفته فاطمه کروبی، او در یک سال گذشته چند عمل جراحی داشته و اکنون مبتلا به بیماری زوناست وروند درمان تاکنون در خانه انجام می شده است. 

ناراحت شدن ذائقه را تغییر می‌دهد

فکرشهر: مطالعه صورت گرفته توسط محققان کانادایی نشان می‌دهد، رنجیده خاطر شدن، ذائقه افراد را تحت تأثیر قرار داده و باعث کاهش اشتها می‌شود.به گزارش فکرشهر و به نقل از ایسنا، محققان دانشگاه تورنتو در همکاری مشترک با محققان دانشگاه‌های دوک و کلرادو در بولدر، برای نخستین‌بار ارتباط رنجیده خاطر شدن با کاهش اشتها را نشان دادند.این مطالعه نشان می‌دهد، احساسی که در هنگام نقض اخلاقی (moral violation) تجربه می‌کنیم، بطور عمیقی بر رفتار ما تأثیر می‌گذارد؛ کارهای غیراخلاقی، جرم و جنایت یا هر کاری که احساسات ما را آزرده خاطر می‌کند، ذائقه و اشتها را نیز دچار تغییر می‌کند.

مرگ یک هوادار خارگی پس از شکست برزیل + تصویر

فکرشهر: یک شهروند جزیره خارک پس از شکست 7 بر یک برزیل مقابل آلمان دچار ناراحتی قلبی شد و از دنیا رفت.به گزارش فکرشهر و به نقل از آی‌اسپورت‌، این حادثه دلیل جز طرفداری سرسختانه مرحوم علی جاذبی از تیم‌ملی‌ برزیل نداشت. وی که در جزیره خارک فروشگاه لباس ورزشی داشت و از نمایندگان صداوسیما در این خطه از ایران بود صبح چهارشنبه دیگر تحمل این غم سنگین را نیاورد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

با چایتان چیپس خرما بخورید!

فکرشهر: خرما تعداد زیادی از ناراحتی‌ها و امراض را معالجه می‌کند چیپس خرما از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و برای تمامی گروه‌های سنی مفید و مقوی است.به گزارش فکرشهر، مریم سادات ریاحی کار‌شناس تغذیه گفت: درخت خرما یکی از مقدس‌ترین و قدیمی‌ترین درختان میوه شناخته شده برای انسان است. زمان پی بردن انسان به ارزش غذایی خرما و کاشت درخت آن به شش هزار سال پیش از میلاد می‌رسد.وی افزود: چیپس خرما دارای ارزش غذایی بالایی است و بیماران دیابتی که به علت داشتن قند در رنج هستند می‌توانند از این محصول استفاده کنند. چیپس خرما دارای ماندگاری بالا و بدون هسته است.

بهترین و بدترین خوردنی‌ها برای پوست

فکرشهر: مردم اغلب تصور می‌کنند که بیشترِ مشکلات و ناراحتی‌های پوستی، ناشی از اختلالات هورمونی در دوران نوجوانی هستند اما ...

اشتراک در RSS - ناراحتی