سر خط خبرها:

قبال

افشای رابطه طول انگشتان مردان و رفتار آنها در برابر زنان

فکرشهر: بر اساس مطالعات جدید محققان در دانشگاه مک‌گیل کانادا، مردان دارای انگشت اشاره کوتاه و انگشت حلقه بلند به طور متوسط رفتار بهتری با زنان دارند.\n\nبه گزارش فکرشهر از ایسنا، این پدیده غیرمنتظره ناشی از هورمون‌هایی است که این مردان در رحم مادرشان دریافت کرده‌اند. این یافته‌ها توضیح می‌دهد چرا چنین مردانی تمایل دارند فرزندان بیشتری داشته باشند.\n\nپژوهش جدید همچنین، ارتباط بین یک رخداد زیستی در دوره جنینی را با رفتار بزرگسالی آشکار می‌سازد.\n\nاین نخستین تحقیقی است که چگونگی تاثیرگذاری طول انگشتان مردان بر رفتار متفاوت آنان در قبال جنس مخالف را نشان می‌دهد.

خطیب نماز جمعه گناوه: ستاد امر به معروف ونهی از منکر باید احیا شود

فکرشهر: امام جمعه موقت بندر گناوه گفت: برای جلوگیری از گسترش فساد وبی بند وباری درجامعه، ستاد امر به معروف ونهی از منکر باید احیا وحمایت شود .\n\nبه گزارش فکرشهر از ایرنا، حجت الاسلام عبدالعلی بدری درخطبه های نماز جمعه این هفته گناوه افزود: کسانی که می توانند جلو مسایل منکراتی را در جامعه بگیرند واقدام نکنند درقبال خون شهدا وارزشهای بنیانگذار جمهوری اسلامی خیانت می کنند.\n\nوی با اشاره به این که مردم ومسوولان باید درقبال منکرات روبه رشد در بازار گناوه مسوول باشند افزود: احیای ستاد امر به معروف ونهی از منکر وبرخورد جدی با هنجار شکنان ومفسدان، راهکار بازدارنده مناسبی است.

اتهام امنیتی معاون قالیباف چیست؟

فکرشهر: «ح.ب» از معاونان محمدباقر قالیباف - شهردار تهران - در حالی که قصد عزیمت به خارج از کشور را داشته، در فرودگاه امام خمینی (ره) دستگیر شده است. این خبر را سخنگوی دستگاه قضایی، روز گذشته تایید کرد.به گزارش فکرشهر، «سلام خبر» نوشت: پیش از تایید خبر این بازداشت از سوی سخنگوی قوه قضاییه، احمد حکیمی‌پور - عضو شورای شهر تهران - روز سه‌شنبه (۲۷ آبان) از قالیباف خواست تا درباره بازداشت یکی از مدیران خود به اعضای شورا توضیح دهد.

آسوشیتدپرس گزارش داد:

5+1 تبدیل به «یک» شده است

فکرشهر: واشنگتن تاکید دارد که مذاکرات هسته ای ایران و شش کشور همچنان امیدوار کننده و زنده است. اما باتوجه به اینکه تنها 8 هفته به ضرب الاجل تعیین شده باقی مانده، آمریکا به طور فزاینده ای...

موسوی‌نژاد: صنایع از ورزش استان بوشهر حمایت نمی کنند

فکرشهر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: درک صحیحی از ورزش در بین صنایع وجود ندارد و صنایع استان، حمایتی از ورزش استان بوشهر ندارند.به گزارش فکرشهر، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد پیش از ظهر جمعه در آئین افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات کنگ‌فو توآ استان بوشهر در برازجان اظهار داشت: همه مسئولان همواره قدردان تلاش ها و افتخارآفرینی‌های ورزشکاران هستند.وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از مدال‌آوران کشور از استان بوشهر هستند، بیان داشت: علی‌رغم مشکلات بسیار زیادی که وجود داشت، شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه ورزشی در استان بوشهر بوده‌ایم.

اشتراک در RSS - قبال