سر خط خبرها:

فرمانداری

«فکرشهر»/ در جلسه هماهنگی مناسبت های ملی در فرمانداری دشتستان مطرح شد:

برخی کارها در سال های گذشته غیرقانونی بوده،بایدجلسات به روال قانونی خود برگردد/ برای بسیاری از مناسبت ها استفاده از کلمه ملی را نمی‌پسندیم/ دستگاه های ما که سر سفره انقلاب نشسته اند چرا نباید حتی یک پرچم در مناسبت ها نصب کنند/ هشت سال گذشته کمر ما را شکست

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: جلسه هماهنگی مناسبت های ملی با حضور مسوولین در فرمانداری شهرستان دشتستان برگزار شد.

به گزارش «فکرشهر»، فرماندار دشتستان اظهار داشت: کمیته ای به نام مناسبت های ملی و تقویمی داریم که این جلسه در راستای آن کمیته است و هر برنامه ای در مناسبت های ملی می خواهد اجرا شود این کمیته کمک می‌کند و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی متولی این امور است.

سرپرست فرمانداری دشتستان: 

تجلیل سرپرست فرمانداری دشتستان از کارمندان شبکه بهداشت و درمان+ تصاویر

فکرشهر: سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: بخش بهداشت و درمان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار شهرستان کارنامه موفقی داشته است.    

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان، صادق بوستانی افزود: در سال های اخیر وضعیت بهداشت و درمان از لحاظ فیزیکی و تجهیزاتی تغییرات بسیار خوبی داشته است ولی با توجه به وسعت و پراکندگی جمعیت در شهرستان کمبودهایی به خصوص در مناطق کم برخوردار شهرستان وجود دارد. 

خطبه های امامان جمعه برای انتصابات مدیریتی استان بوشهر

فکرشهر: امامان جمعه شهرهای مختلف استان بوشهر در خطبه های این هفته نماز بر ضرورت انتصاب مدیران توانمند و تسریع در انتخاب شهرداران تاکید کردند...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - فرمانداری