سر خط خبرها:

کارفرما

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر:

سهم استان بوشهر از طرح یارانه دستمزد یکهزار و ۳۵۰ نفر است

آماری از عشایر و روستائیان تحت بیمه

فکرشهر: مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: چهار میلیون نفر تحت پوشش بیمه عشایر و روستائیان قرار می‌گیرند.\n\nبه گزارش فکرشهر، محمدرضا رستمی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: ظرفیت‌های بسیار زیادی در بخش‌های کشاورزی و عشایر در استان بوشهر وجود دارد که باید حمایت لازم از این قشرها صورت بگیرد.\n\nوی با تاکید بر لزوم افزایش جامعه تحت پوشش بیمه اجتماعی در جمعیت روستایی، عشایری و کشاورز استان بوشهر، بیان کرد: از ۸۵ هزار خانوار جمعیت روستایی، عشایری و کشاورز استان بوشهر ۱۱ هزار خانوار تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند.

تایید اخراج کارگران سیمان دشتستان با تغییر اعضای هیات حل‌اختلاف

فکرشهر: به دنبال تغییر اعضای هیات حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتستان احکام اخراج دو نفر از کارگران اخراجی سیمان دشتستان تایید شد...

رکورد کشوری بیمه شدگان تامین اجتماعی بوشهر

فکرشهر: در سال قبل 98.2 درصد از این حوادث کار مربوط به مردان بوده و بیشترین میزان آمار حوادث ناشی از کار مربوط به استان‌های اصفهان و شهرستان‌های تهران بوده است.به گزارش فکرشهر، حوادث ناشی از کار حوادثی است که در حین انجام وظیفه و به سبب آن برای بیمه شده اتفاق می‌افتد. مقصود از حین انجام وظیفه، تمام اوقاتی است که بیمه شده در کارگاه یا مؤسسات وابسته یا ساختمان‌ها و محوطه آن مشغول کار باشد و یا به دستور کارفرما در خارج از محوطه کارگاه عهده‌دار انجام ماموریتی باشد.

رونمایی از توافق جدید نفتی ایران ـ روسیه:

روس ها جای اعراب را در عسلویه گرفتند

به گزارش فکرشهر، مجتمع پتروشیمی هرمز یکی از طرح‌های صنعت پتروشیمی در دست اجرای کشور در منطقه عسلویه بوده که تاکنون این واحد تولید اوره و آمونیاک چندین بار بین سرمایه گذاران...

ابلاغیه وزارت کشور درباره اشتغال اتباع بیگانه در بوشهر

فکرشهر: مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اعلام کرد: کارت موقت کار اتباع دارای کارت آمایش مرحله 9 به مدت یکماه صادر می شود.به گزارش فکرشهر، علی اقبالی گفت: براساس ابلاغ وزارت کشور در خصوص تمدید کارت آمایش مرحله 9، اعتبار این کارت ها از پایان خردادماه تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شده است.وی افزود: براین اساس، آن دسته از اتباع افغانستان که دارای کارت آمایش مرحله 9 هستند می توانند به دفاتر کفالت، اقامت و اشتغال 2 استان تهران و خراسان رضوی از روز شنبه 14 تیرماه به مدت یکماه مراجعه نمایند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - کارفرما