سر خط خبرها:

نظرات

شجونی: شورای نگهبان مدیون امام نیست

فکرشهر: جعفر شجونی می‌گوید، شورای نگهبان مدیون امام نبوده و از آب هم پاک‌تر است. او همچنین به نقل از یکی از اعضای شورای نگهبان مدعی شد برای امتحان با سیدحسن خمینی تماس گرفته شده است. شجونی همچنین گفت: هاشمی با این حرف‌ها به ریشه خود تیشه می‌زند. این کارها و حرف‌ها به صلاحش نیست.\n\nبه گزارش فکرشهر، جعفر شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به سخنان هاشمی رفسنجانی در مورد شورای نگهبان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان مدیون امام نیست چون طبق دستور امام عمل کرده است.

اختصاصی فکرشهر/ آشنایی با کودکان و نوجوانان موفق استان بوشهر؛

دوقلوهای سنگنورد

فکرشهر: نیما و نگار رو اولین بار در مسابقات سنگ نوردی منطقه ای در برازجان دیدم. خواهر و برادر دوقلویی که بسیار چابک تر از هم سن و سالان و حتی بزرگ ترهای خود از دیواره ها بالا می رفتند. این قل ها، توجه ی کل سالن رو...

عذرخواهی فرمانده انتظامی استان از خانواده یک مقتول

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر می گوید: طی 6 ماهه نخست امسال در همه جرایم جز تیراندازی کاهش داشته ایم.به گزارش فکرشهر، سردار حیدر عباس زاده که به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران حضور یافته بود، افزود: در نیمه اول امسال جرایم خشن استان 32 درصد کاهش یافت که این میزان بی سابقه است.وی با بیان اینکه در زمینه سرقت مسلحانه بانک و طلافروشی نیز طی یکسال گذشته حادثه ای نداشته ایم، یادآور شد: جرایم خشن شامل سرقت مسلحانه، قتل، تجاوز، آدم‌ربایی و موارد مشابه است.

استاندار: استعمارستیزی تنگستانی ها در ایران باید معرفی شود

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: درطول تاریخ شهرستان تنگستان درکشور به عنوان سرزمین رشادت و مبارزه با استعمار و مرزبانان غیورشناخته شده و باید به جامعه معرفی شود.به گزارش فکرشهر، مصطفی سالاری چهارشنبه شب در دومین همایش نقش آیت الله سید مرتضی علم الهدی اهرمی در جریان مشروطیت افزود: آیت الله سید مرتضی علم الهدی اهرمی به عنوان رهبر نهضت مشروطیت در جنوب ایران فعالیت می کرد.وی اظهارکرد: تمام هدف آیت الله علم الهدی محدود کردن قدرت پادشاهی و دفاع از آزادی مردم بود و در این مسیر گام های عملی برداشتند و خطراتی هم متحمل شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نظرات