سر خط خبرها:

قتل عام

مروری بر یک قتل عام میلیونی + تصاویر

فکرشهر: متاسفانه همین حالا هم انسان هزاره‌ی سوم آن‌قدر به جهل و کوته‌بینی دچار است که در جاهایی مثل میانمار، به نسل‌کشی و پاک‌سازی قومی مشغول است؛ چه رسد به یک قرن پیش.\n\nبه گزارش فکرشهر از ایسنا، متاسفانه چندی پیش هم قصاب معروفی که ده‌ها هزار نفر را در جنگ بوسنی و هرزگوین، تنها به‌خاطر دین آباء و اجدادی‌شان، قتل عام کرد، تنها به 40 سال حبس محکوم شد؛ تا همچنان این چشم‌انداز ناامیدکننده پیش روی ما باشد که در آینده نیز انسان‌هایی، به چنین اعمال قطعا غیرانسانی مبادرت ورزند.

ازسرگیری یک قتل‌عام در تهران + تصاویر

فکرشهر: با وجود دستور شهرداری و دادستانی تهران مبنی بر خودداری از قتل عام درختان شهرک والفجر در خیابان شیخ بهایی جنوبی، پیمانکار پروژه ساختمان اداری شرکت پتروپارس، عملیات اجرایی این پروژه را از سر گرفت!\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از «آستان»، یکی از سایت‌های خبری روز 14 فروردین از قطع شبانه بیش از 100 اصله درخت فضای سبز شهرک والفجر در هفته منابع طبیعی سال 94 توسط پیمانکار شرکت نفتی پتروپارس و متعاقب آن طرح شکایت اهالی محل در دادسرای ناحیه 7 تهران خبر داد.

راز قتل عام آتشین، در آخرین تماس مادر

فکرشهر: راز قتل عام آتشین که در آن پنج عضو خانواده‌ای کشته شده‌اند، در آخرین تماس مادر با پسرش فاش شد. در این جنایت هولناک، پسری با آتش‌افروزی خود، پدر، مادر، خواهر 19 و برادر 14 ساله‌اش را به قتل رساند.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه ایران در ادامه نوشت: ساعت 11:30 جمعه شب 24 بهمن ماه سال گذشته انفجار خانه‌ای در خیابان خاکبازان و کوچه حریفی حوالی شهدا فاجعه آفرید.

حضور یک زن بین جلادان داعش+عکس

فکرشهر: فیلم و تصاویر منتشر شده داعش در لیبی از سربریدن 21 کارگر مصری، از احتمال حضور یک زن در بین جلادان این گروه تروریستی حکایت دارد. به گزارش فکرشهر از انتخاب، گفته می شود که یکی از قاتلان 21 تبعه مصری در لیبی "زن" است زیرا اندام ، بخشی از چهره و طرز راه رفتن یکی از قاتلان ، بیشتر ، شباهت به دختر دارد . این جلاد داعش، هنگام راه رفتن در ساحل لیبی بر خلاف دیگر قاتلان ، قربانی خود را با 2 دست گرفته است .

تمساح‌ها، قربانیان جدید طالبان+ عکس

فکرشهر: تفکر طالبانی برای کشتار حد و مرز نمی‌شناسد؛ مجسمه‌های بودا را ویران می‌کند، هزاره‌ها را قتل‌عام می‌کند، کودکان را می‌کشد، اقلیت‌های دینی را می‌کشد و البته حیوانات را.

دانشمند آلمانی: سوزاندن پلاستیک قتل عام آدم ها است

فکرشهر: پروفسور آلمانی سوزاندن زباله بویژه پلاستیک را بسیار خطرناک دانست و آن را به قتل عام انسان ها و طبیعت تشبیه کرد.به گزارش فکرشهر، کریستین کخ دانشمند آلمانی و مخترع فناوری KDV (تبدیل کننده زباله به انرژی و ...) در گفت وگوی با ایرنا در رشت افزود: سوزاندن پلاستیک مانند یک قتل عام می ماند. وقتی این کار را می کنیم، مانند این است که در یک خیابان پر آدم، پای روی پدال گاز خودرو فشرده و با سرعت از روی مردم عبور می کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - قتل عام