سر خط خبرها:

خزانه

اسناد پرونده تخلفات نفتی دولت نهم و دهم؛

محکومیت احمدی‌نژاد به جبران ۴۶۰۰ میلیارد تومان/ پول را به خزانه برگرداند

فکرشهر: رئیس جمهور دولت دهم در سال ۸۸ محکوم به جبران ۴۶.۰۱۰ میلیارد ریال از طریق انتقال این مبلغ از حساب‌های درآمدی شرکت ملی نفت به خزانه شد...

جزئیات آزادسازی سهام عدالت+ تکلیف ثبت‌نام نشدگان

فکرشهر: مشاور رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: در نیمه دوم سال 1395 میزان مانده بدهی سهام عدالت به شهروندان اعلام می‌شود تا آنها در خصوص پرداخت مابقی بدهی و یا دریافت میزان سهم آزاد شده تصمیم‌گیری کنند...

تازه‌ترین دزدی میلیاردی، این‌بار در داعش

فکرشهر: مسئول امور مالی داعش با یک میلیارد دینار از اموال خزانه این گروه تروریستی به نقطه‌ای نامعلوم گریخت.\n\nبه گزارش فکرشهر به نقل از خبرآنلاین، پایگاه خبری الغد پرس به نقل از یک منبع امنیتی در نینوا گزارش داده است که این گروه روز یکشنبه عکس‌هایی از این شخص در منطقه شوری در 40 کیلومتری جنوب موصل پخش کرده است.\n\nسعدون خلف العنزی (ابوعبیده) مسئول امور مالی داعش به همراه همسرش از محل فعالیتش گریخته است.

اپراتورها چقدر به خزانه واریز می کنند؟

فکرشهر: طی سال‌های گذشته مدیران عامل اپراتورهای مختلف تلفن همراه بارها از واریز حدود نیمی از درآمدهای خود به حساب خزانه دولت خبر داده اند.

نيروگاه‌ اتمي بوشهر طرح تمام يا نيمه‌تمام؟!

فکرشهر: اگر طرح نيروگاه اتمي بوشهر تمام شده، برآورد اعتبار در بودجه 93 براي آن چه توجيهي دارد؟ اگر تمام نشده، درآمد حاصل از بهره‌برداري آن چرا به جاي خزانه و احتساب به درآمد عمومي (موضوع ماده 32 قانون برنامه بودجه) به حساب شركت ديگر با هزينه‌اي به نام هزينه بهره‌برداري پابه‌پا مي‌شود؟غلامرضا انبارلويي سردبیر روزنامه رسالت نوشت:

اشتراک در RSS - خزانه