سر خط خبرها:

قبوض

در دشتی؛ هکر حرفه اي با 270 ميليون ريال سرقت اينترنتي دستگير شد

فکرشهر: فرمانده انتظامي شهرستان دشتي در استان بوشهر از دستگيري يک هکر حرفه اي که اقدام به 270 ميليون ريال برداشت غيرمجاز اينترنتي کرده بود خبر داد.به گزارش فکرشهر، سرهنگ "رهام رضايي" با تشريح جزئيات خبر فوق گفت: يکي از شهروندان به نام "م-ف" با مراجعه به پليس آگاهي اظهار داشت: اين جانب داراي يک باب مغازه عمده فروشي مواد غذايي مي باشم و با توجه به کم شدن موجودي حساب خود و با پرينت حساب بانکي متوجه برداشت وجه از طرق مختلف از جمله خريد شارژ تلفن همراه ،پرداخت قبوض عمومي،خريد هاي اينترنتي و غيره . . . شده ام. 

كاسبی سنگين مخابرات در سكوت خبری!

فکرشهر: در حاليكه نسبت مكالمات شهري عموم استفاده كنندگان تلفن همراه به مكالمات بين شهري آنها قابل مقايسه نيست، شركت مخابرات، به بهانه تك نرخي كردن اين دو نرخ، بيش از ۲۵ درصد قبوض موبايل را گران كرده است.  به گزارش فکرشهر، مدیرعامل همراه اول در پاسخ به گلایه ۲ تا ۳ برابر شدن قبوض این دوره پس از یکسان‌شدن تعرفه‌ها، گفت: برای مشترکانی که فقط مکالمه شهری داشته‌اند، بيش از ۲۵ درصد افزایش و برای مشترکانی که فقط مکالمه بین‌شهری داشته‌اند، قبوض با کاهش همراه شده است.  

راه اندازی سامانه یکپارچه پرداخت قبوض در استان

فکرشهر: مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری بوشهر از راه اندازی سامانه یکپارچه پرداخت قبوض در استان بوشهر خبر داد.

اشتراک در RSS - قبوض