سر خط خبرها:

مضاربه

کشف ۴۰ هزار سند از متهمان پرونده ميلياردي مضاربه صوري بوشهر/ زمان اولين پرداخت وجوه مالباختگان اعلام شد

فکرشهر: رئيس کل دادگستري استان بوشهر از کشف ۴۰ هزار سند از متهمان پرونده هاي ميلياردي مضاربه صوري خبر داد و گفت: اين اسناد شامل سفته، چک، حواله و چک هاي بين بانکي است.

آخرین اخبار از پرونده مضاربه صوری بوشهر

فکرشهر: دادستان بوشهر توضیحاتی درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده میلیاردی مضاربه صوری بوشهر موسوم به اخلال در نظام اقتصادی بیان نمود.

جزئیات جدید پرونده میلیاردی از زبان دادستان بوشهر:

از حکم اعدام تا زندان در انتظار متهمان + تصاویر

فکرشهر:برخی از افراد مرتبط با این پرونده پس از دستگیری متهمان، چک هایی با مبالغ بالا را بازگردانده اند/ ضابطان قضایی رد پول های یکی از متهمان را در شهرهای شمالی کشور گرفته اند/ متهم اصلی اغلب املاک...

راه‌اندازی سامانه تلفن گویا برای پرونده رباخواری بوشهر

فکرشهر: از سوی دادگستری بوشهر سامانه تلفن گویا برای شناسایی اموال متهمان پرونده رباخواری راه‌اندازی شد.به گزارش فکرشهر و به نقل از روابط عمومی دادگستری بوشهر، بدین‌وسیله به اطلاع مردم شریف استان بوشهر می‌رساند در راستای شناسایی اموال منقول و غیرمنقول متهمین اخلال در نظام اقتصادی که اخیراً بازداشت شده‌‌اند، تلفن گویای شماره 2533376 دادگستری استان بوشهر راه‌اندازی و به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اطلاعات و اخبار شهروندان است.در ادامه این اطلاعیه آمده‌ است از کلیه شهروندان تقاضا می‌شود در این خصوص همکاری لازم را معمول دارند.

آخرین اخبار پرونده ی میلیاردی بوشهر:

دادستان: 2666 مالباخته فرم تکمیل کرده اند/ متهم سوم پرونده متواری است

فکرشهر: حسن پور گفت:اموال جدید شناسایی و توقیف شده متهمان در حال ارزیابی و ارزش گذاری ریالی است اما پیش از این به ارزش 35 میلیارد تومان اموال منقول و غیر منقول از آنها توقیف شده بود...

2 نفر از گیرندگان سود کلان مضاربه ی صوری، خود را به دستگاه قضایی معرفی کردند

فکرشهر: بازپرس پرونده رباخواری در بوشهر گفت: تا امروز دو نفر از افرادی که در سطح میلیاردی با متهمان در ارتباط بوده اند خودشان را به دستگاه قضایی معرفی کرده‌اند.به گزارش فکرشهر، محسن مقدس اظهار داشت: یکی از سه متهم اصلی پرونده رباخواری بوشهر متواری است ولی دستگاه قضایی به منظور احقاق حق مردم نهایت تلاش را برای دستگیری فرد مذکور به کار گرفته است.

پرونده مضاربه صوری بوشهر 230 میلیاردی شد

فکرشهر: رییس کل دادگستری استان بوشهر می گوید: آخرین بررسی ها نشان دهنده پرداخت 230 میلیارد تومان در پرونده مضاربه های صوری بوشهر است.به گزارش فکرشهر، پیش از این بازپرس پرونده از دستگیری 3 متهم و تشکیل 3 پرونده در این خصوص خبر داده و گفته بود: نفر اول این پرونده 178 میلیاردتومان از مردم دریافت کرده، درحالی که موجودی حساب ها و اموالش به 35 میلیاردتومان می رسد.

واکنش سالاری به پرونده مضاربه صوری در بوشهر، جعل اسناد و منطقه آزاد

فکرشهر: استاندار بوشهرگفت: برخی افراد سودجو درجعل سند اراضی دولتی حرفه ای شده اند که دستگاه قضایی دراین استان با افراد یادشده برخورد جدی تر کند.به گزارش فکرشهر، مصطفی سالاری در نشست شورای قضایی استان بوشهر افزود: رواج پدیده زمین خواری در استان بوشهر به گونه ای است که هر مدیر دستگاه اجرایی که بخواهد پروژه عمرانی اجرا کند به احتمال 80 درصد با این پدیده رو به رو می شود.

اشتراک در RSS - مضاربه