سر خط خبرها:

صوری

خبر جدید برای مالباختگان پرونده مضاربه صوری بوشهر

قاضی مقدس: متهم پس از گذاشتن وثیقه آزاد می شود

فکرشهر: معاون دادستان بوشهر گفت: یک سوم اموال شاکیان پرونده سوم کلاهبرداری کلان اقتصادی بوشهر در اواخر دی ماه سال جاری پرداخت می شود...

حکم شهردار بافت قدیم بوشهر صوری است

فکرشهر: رئیس کمیسیون بودجه و برنامه‌ریزی شورای شهر بوشهر با بیان اینکه حکم شهردار بافت قدیم بوشهر صوری است، گفت: فیصل محبی با نداشتن نیرو و بودجه عملا ابتکار عملی برای فعالیت ندارد.

علت روند کند دادرسی پرونده مضاربه صوری بوشهر

فکرشهر: دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: علت روند کند دادرسی پرونده مضاربه صوری در این استان تحقیق انفرادی از مالباختگان است.به گزارش فکرشهر، روابط عمومی دادگستری استان بوشهر روز شنبه به نقل از علی حسن پور اعلام کرد: برخی افراد در باره میزان وجوه سپرده خویش و سودهای دریافتی واقعیت را اعلام نکرده بودند و این کتمان حقیقت به زیان سایرین بود، مرجع قضایی ناچار شد به صورت موردی درمورد همه افرادی که فرم پر کرده اند، تحقیقات قضایی لازم را انجام دهد.

آخرین اخبار از پرونده مضاربه صوری بوشهر

فکرشهر: دادستان بوشهر توضیحاتی درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده میلیاردی مضاربه صوری بوشهر موسوم به اخلال در نظام اقتصادی بیان نمود.

راه‌اندازی سامانه تلفن گویا برای پرونده رباخواری بوشهر

فکرشهر: از سوی دادگستری بوشهر سامانه تلفن گویا برای شناسایی اموال متهمان پرونده رباخواری راه‌اندازی شد.به گزارش فکرشهر و به نقل از روابط عمومی دادگستری بوشهر، بدین‌وسیله به اطلاع مردم شریف استان بوشهر می‌رساند در راستای شناسایی اموال منقول و غیرمنقول متهمین اخلال در نظام اقتصادی که اخیراً بازداشت شده‌‌اند، تلفن گویای شماره 2533376 دادگستری استان بوشهر راه‌اندازی و به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت اطلاعات و اخبار شهروندان است.در ادامه این اطلاعیه آمده‌ است از کلیه شهروندان تقاضا می‌شود در این خصوص همکاری لازم را معمول دارند.

آخرین اخبار پرونده ی میلیاردی بوشهر:

دادستان: 2666 مالباخته فرم تکمیل کرده اند/ متهم سوم پرونده متواری است

فکرشهر: حسن پور گفت:اموال جدید شناسایی و توقیف شده متهمان در حال ارزیابی و ارزش گذاری ریالی است اما پیش از این به ارزش 35 میلیارد تومان اموال منقول و غیر منقول از آنها توقیف شده بود...

2 نفر از گیرندگان سود کلان مضاربه ی صوری، خود را به دستگاه قضایی معرفی کردند

فکرشهر: بازپرس پرونده رباخواری در بوشهر گفت: تا امروز دو نفر از افرادی که در سطح میلیاردی با متهمان در ارتباط بوده اند خودشان را به دستگاه قضایی معرفی کرده‌اند.به گزارش فکرشهر، محسن مقدس اظهار داشت: یکی از سه متهم اصلی پرونده رباخواری بوشهر متواری است ولی دستگاه قضایی به منظور احقاق حق مردم نهایت تلاش را برای دستگیری فرد مذکور به کار گرفته است.

پرونده مضاربه صوری بوشهر 230 میلیاردی شد

فکرشهر: رییس کل دادگستری استان بوشهر می گوید: آخرین بررسی ها نشان دهنده پرداخت 230 میلیارد تومان در پرونده مضاربه های صوری بوشهر است.به گزارش فکرشهر، پیش از این بازپرس پرونده از دستگیری 3 متهم و تشکیل 3 پرونده در این خصوص خبر داده و گفته بود: نفر اول این پرونده 178 میلیاردتومان از مردم دریافت کرده، درحالی که موجودی حساب ها و اموالش به 35 میلیاردتومان می رسد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صوری