سر خط خبرها:

خواستگاری

اختصاصی «فکرشهر»/داستانک

میرقائد دل داشبوردی 

فکرشهر: خوشحالم که بالاخره «میرقائد» وارد دولت شد...

خواستگاری که برای رقیب، چاقوکش اجیر کرد

فکرشهر: وقتی مأموران انتظامی مرا به اتهام تبانی و همکاری در ماجرای چاقوکشی یک فرد شرور دستگیر کردند، خیلی ترسیده بودم اما وقتی شب گذشته در بازداشتگاه با خودم خلوت کردم تازه فهمیدم که ریشه همه این ماجراها به من بازمی‌گردد، چراکه با رفتارها و حرکات نسنجیده خودم باعث شدم که ...

سرقت از 60 زن با شگرد «عقد موقت»

فکرشهر: مرد جوانی که متهم است با شگرد «عقد موقت» اموال و طلاهای زنان بیوه را می ربود، در حالی دستگیر شد که تاکنون 14 تن از مالباختگان وی را شناسایی کرده اند اما پرونده ها و اسناد و مدارک موجود در مرکز پلیس حاکی از آن است که 60 زن مطلقه و بیوه اموال خود را با همین شگرد از دست داده اند به همین دلیل بازجویی های فنی از این مرد 38 ساله با صدور دستوری ویژه از سوی دادستان بینالود ادامه دارد.

توضیحات اکبر عبدی درباره خاطره جنجالی‌اش

فکرشهر: اکبر عبدی با انتشار متنی در صفحه خود در اینستاگرام، ضمن ابراز ارادت به هموطنان عرب‌زبان، توضیح داد که روی سخنانش در برنامه زنده شبکه سوم سیما با وهابیون سعودی بوده است.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از خبرآنلاین، اکبر عبدی در ویژه‌برنامه عید سعید غدیر خم که از شبکه سوم سیما پخش می‌شد، خاطره متفاوتی از سفر حج خود را برای تماشاگران تلویزیون بیان کرد.\n\nحالا این بازیگر از بستر شبکه مجازی اینستاگرام برای رفع سوءبرداشت‌های احتمالی از سخنانش استفاده کرده است.

پیشنهاد ازدواج دختر سوری به پلیس مهربان دانمارکی + عکس

فکرشهر: پس از انتشار تصویر یک پلیس دانمارکی که با یک دختربچه پناهجوی سوریه‌ای به مهربانی بازی می‌کند، از سراسر جهان ده‌ها پیشنهاد ازدواج به سوی او روانه شده است.\n\nبه گزارش فکرشهر، «عصرایران» به نقل از خبرگزاری «دوغان» ترکیه (DHA) نوشت: ماجرا از این قرار است که در اتوبانی مرزی بین آلمان و دانمارک، یک پلیس دانمارکی با یک اتوبوس حامل پناهجویان سوری برخورد می‌کنند که بصورت غیرقانونی وارد حریم مرزی دانمارک شده‌اند.

قتل‌ عام خانوادگی به خاطر خواستگاری! + تصویر

فکرشهر: پسر جوان که در اقدامی جنون‌آمیز پدر و مادر و خواهر خود را با ضربه‌های چاقو در شهرک غرب تهران به قتل رسانده بود، مخالفت پدرش را با خواستگاری، انگیزه جنایت عنوان کرد.   \n 

خواستگاری خلاقانه در پایان یک مقاله ISI! + عکس

فکرشهر: اگر فکر می کنید کاربرد مقاله های علمی تنها به پر کردن رزومه علمی یا ارتقای رتبه اساتید منحصر می شود و بخش تقدیر و سپاسگزاری مقالات هم جایی کسالت آور برای تقدیر و تشکر از استادان و همکاران است، شاید وقتش رسیده باشد که کمی دقیق تر به مقالات نگاه کنید!

خواستگاری از دختر اوباما با 150 راس دام!

فکرشهر: یک وکیل کنیایی با پیشنهاد جهیزیه‌ای شامل 70 راس گوسفند 50 راس گاو و 30 بز، دختر 16 ساله رئیس جمهوری آمریکا را خواستگاری کرد!

مرگ خواستگار سمج زير ماشين قاتل

فکرشهر: «وقتي شنيدم مقتول از مدير شركت‌مان خواستگاري كرده از او كينه به دل گرفتم و در روز حادثه او را با ماشينم زير كردم و از محل متواري شدم.»

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خواستگاری