سر خط خبرها:

سبک

سبک روستیک؛ سرشار از زیبایی و دلنشینی

فکرشهر: سبک روستیک، سبکی از معماری و طراحی است که در آن از متریال‌ طبیعی استفاده می‌ گردد.\n\nهمچنین استفاده از رنگ های گرم در فضا کاربرد دارد و عاری از رنگ های براق و تند است و بیشتر از رنگ های طبیعی مانند رنگ پوست درختان، سنگ، خاک استفاده می شود.

دولت 238 میلیارد ریال برای تامین آب و علوفه عشایر کشور مصوب کرد

فکرشهر: رییس سازمان امور عشایر کشور گفت: دولت تدبیر و امید در ابتدای سال جاری 238 میلیارد ریال برای کمک به کاهش اثرات خشکسالی برای تامین آب و علوفه عشایر مصوب کرد.به گزارش فکرشهر، کرمعلی قندالی در گفت وگو با ایرنا، افزود: هم اکنون 25 درصد از این اعتبارات تخصیص یافته است و پیگیر هستیم که این اعتبارات به صورت 100 درصد تخصیص یابد.وی اضافه کرد: براساس آخرین سرشماری جمعیت جامعه عشایری یک میلیون و 200 هزار نفر معادل 2 درصد جمعیت کشور است.

رکورد پارک دوبل شکسته شد + عکس

فکرشهر: در حالی که همین چند ماه پیش، رکورد پارک دوبل در تنگ‌ترین فضا توسط یک راننده چینی شکسته شده بود، این بار در اروپا و با پشتیبانی فیات، این رکورد با نیم سانتی‌متر جابجایی، شکسته شد.به گزارش فکرشهر، «پدال» با انتشار فیلم و عکس‌هایی از این رکوردشکنی، افزود: این رکوردزنی توسط یک راننده حرفه‌ای به نام آلیستر موفات (Alistair Moffatt) و با یک فیات 500C مدل 1.2 Cult انجام شد.موفات توانست خودروی خود را با یک حرکت سریع در بین دو خودروی فیات 500S و یک مدل ویژه از فیات 500C جای دهد. در حالی که فاصله این دو خودرو تنها 7.5 سانتی‌متر بیشتر از طول خودروی او بود.

در برخی آرایشگاه‌های مردانه چه می‌گذرد؟

فکرشهر: زمستان به تهران رسیده است. کوه‌های اطراف پایتخت برای اسکی دل دل می‌زنند. کافی است یک پنجشنبه صبح سری به پیست اسکی توچال بزنید تا هم برف را ببینید هم سبک زندگی جوانان را.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سبک