سر خط خبرها:

اسلحه شکاری

کشف محموله اسلحه های ورزشی و شکاری قاچاق در بوشهر

فکرشهر: جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک محموله قاچاق اسلحه های ورزشی و شکاری به ارزش 8 میلیارد ریال خبر داد...

شوخی نابجای مرد گناوه ای؛ همسرش را به کام مرگ فرستاد

فکرشهر: شوخی نابجای مرد خانه و بازی با اسلحه شکاری، همسرش را به کام مرگ فرستاد...

خودکشی با اسلحه شکاری در شهر بردستان

فکرشهر: یک مقام مسئول که خواست نامش فاش نشود گفت: جوان ۳۴ ساله بردستانی به نام (م . ق) با شلیک یک گلوله از طریق اسلحه شکاری خود اقدام به خودکشی کرد.به گزارش فکرشهر، وی در گفتگو با پارس خلیج افزود: جوان مذکور که اهل و ساکن بردستان بوده دوشنبه در حالی که  با خودروی شخصی ساعاتی قبل از حادثه از منزل خارج می شود و لحظاتی بعد خانواده و مردم بردستان با جسد بی جان وی که در کنار خودروی خود در وسط شهر بردستان افتاده بود مواجع می شوند.

دستگیری سه شکارچی غیر مجاز با 60 قطعه پرنده در دشتی + تصویر پرندگان

فکرشهر: مامورین یگان محیط زیست شهرستان دشتی سه نفر متخلف شکار را دستگیر کردند. بنا بر این گزارش از متخلفین 60 قطعه پرنده شامل کبک، تیهو ...

قاتل دیّری پس از 3 سال به دام افتاد

به گزارش فکرشهر،  سردار حيدر عباس زاده در تشريح جزییات اين خبر گفت: مرد 44 ساله ديري در سال 90 به علت اختلافات قبلي با همدستي فرد ديگري با استفاده از اسلحه شکاري مرد 50 ساله بروجني را به قتل رسانده و متواري شد.وي افزود: ماموران پليس شهرستان دير با تشکيل تيم عملياتي به طور ويژه تحقيقات گسترده اطلاعاتي خود را براي شناسايي قاتل آغاز کردند که سرانجام ماموران پليس آگاهي با به دست آوردن سرنخ هايي از متهم ، او را شناسايي و دستگير کردند.

اشتراک در RSS - اسلحه شکاری