سر خط خبرها:

زیباترین

در مراسم تقدیر شهردار و اعضای شورا از اصحاب رسانه توسط برخی خبرنگاران مطرح شد:

پروژه اصلاح بلوار شهید مزارعی یکی از زیباترین پروژه های عمرانی شهر برازجان + تصاویر

زیباترین زنان فوتبالیست جهان + تصاویر

فکرشهر: جام جهانی فوتبال زنان مهم‌ترین مسابقات فوتبال زنان در جهان است. تیم‌های فوتبال زنان تمام اعضای فیفا می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند. این مسابقات ابتدا در سال ۱۹۹۱ (۶۰ سال پس از مردان) آغاز شد و از آن سال به بعد هر چهار سال یک‌بار برگزار شده‌است و در حال حاضر پربیننده‌ترین رویداد ورزشی زنان جهان است.\n\nبه گزارش فکرشهر از سیمرغ، مرحلهٔ نهایی جام جهانی در شکل کنونی آن شامل شرکت ۱۶ تیم در یک مسابقات چهار هفته‌ای است که در کشور میزبان انجام می‌شود. برای سال ۲۰۱۵ به بعد، تعداد تیم‌ها به ۲۴ افزایش می‌یابد.

زیباترین مدرسه‌ای که از دیدنش محرومیم + تصاویر

فکرشهر: میان ازدحام بهارستان، پشت دیوارهای ناصری، سکوت در مدرسه سپهسالار به تحصن نشسته است.\n\nورود به مدرسه و مسجد سپهسالار با نام امروزی دانشگاه شهید مطهری، فقط زمانی مجاز است که مراسم ختمی یا بزرگداشتی برای شخصیت‌های مهم در آن برگزار شود، غیر از این ورود به این عمارت دل‌انگیز برای دیگران ممنوع است.\n\nتنها مراجعان زیباترین مدرسه و مسجد پایتخت، طلاب، دانش‌آموزان و دانشجویان آن هستند و بس.

تصاویر / انتخاب گوسفند برتر سال!

فکرشهر: مسابقه زیباترین گوسفند بریتانیا هرساله با شرکت صدها دامدار در شهر یورکشایر انگلیس برگزار می‌شود.\n\nبه گزارش فکرشهر، تصاویری از این مسابقه را «مشرق» بازنشر کرده است.\n\n\n\n\n\n\n\n

بوشهر می‌تواند بهترین و زیباترین استان ایران شود

فکرشهر:  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در صورتی که ۱۰ سال برنامه‌ریزی صحیح و مدیریت جهادی در استان بوشهر صورت بگیرد، این استان می‌تواند بهترین و زیباترین استان ایران شود.\n\nبه گزارش فکرشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر چهارشنبه در دیدار با اعضای مجمع خیرین و وافقین حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: مشارکت در امور خیر بسیار ارزشمند است و هر کسی که توانایی ان را دارد باید در این مسیر قدم بردارد.

منحصر به فردترین سد دنیا در ایران +تصاویر

فکرشهر: بنای طاق شاه عباسی شاید دیدنی ترین اثر تاریخی طبس به شمار بیاید و یکی از جاذبه های فراموش نشدنی استان خراسان جنوبی است که چندین لقب تکرار نشدنی را همراه خود دارد.به گزارش فکرشهر وبه نقل از مشرق، کمتر کسی پیدا می شود که از جاذبه های تاریخی خراسان جنوبی  شنیده باشد و نام طاق شاه عباسی به گوشش نخورده باشد. بنایی که شاید دیدنی ترین اثر تاریخی طبس به شمار بیاید و یکی از جاذبه های فراموش نشدنی استان یزد که چندین لقب تکرار نشدنی را همراه خود دارد.

تصاویر خارق‌العاده از زیباترین و بی‌نظیرترین انفجار ستاره‌یی

فکرشهر: دگرگونی باشکوه یک ستاره در تصاویر خارق‌العاده یک انفجار ستاره‌یی در فاصله 20 هزار سال نوری به نمایش در آمد.به گزارش فکرشهر و به نقل از ایسنا، این انیمیشن ، یک انفجار عظیم را از سوی ستاره قرمز رنگ V838 Monocerotis در صورت فلکی تک‌شاخ ثبت کرده است.این ستاره پیش از انفجار به اندازه‌ای بزرگ شد که به یکی از بزرگترین ستاره‌های مشاهده شده توسط ستاره‌شناسان تبدیل شده و 600 هزار برابر نور بیشتری از خورشید تولید می‌کرد.

ثبت کوه نمک به عنوان ژئوپارک

فکرشهر: معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: کوه نمکی استان بوشهر، یکی از بزرگ‌ترین و زیباترین کوه‌های نمکی ایران باید نسبت به ثبت آن به عنوان ژئو پارک در national Geography و IUCN اقدام شود.به گزارش فکرشهر، مهناز مظاهری در بازدید از کوه نمک استان بوشهر این کوه را یکی از جوانترین و زیباترین کوههای نمکی درایران برشمرد و اظهار کرد:  کوه نمکی استان بوشهر، یکی از بزرگ‌ترین ، فعالترین و زیباترین گنبدهای نمکی ایران و خاورمیانه است که باید به آن توجه ویژه شود.

زیبا ترین زن جهان بدون آرایش چگونه است؟ /عکس

فکرشهر: "فلورانس کلگیت” توانست لقب زیبا ترین زن جهان بدون آرایش را با توجه به معیارهای زیبایی به خود اختصاص دهد.

اشتراک در RSS - زیباترین