سر خط خبرها:

شرع

رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان نظام:

تعرض به حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی؛ «حرام شرعی» است

فکرشهر: رهبر انقلاب اسلامی گفتند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم «حرام شرعی» است و نباید انجام شود...

قانونی برای کاهش 80درصدی اعدام‌ها

فکرشهر: «هیچکس دوست ندارد که شمار اعدام‌ها بالا باشد. این موضوع غمباری است که ما شاهد شمار زیاد اعدام‌های مرتبط با جرایم موادمخدر بر اساس قانون موجود هستیم. ما در تلاشیم که این قانون را تغییر دهیم و اگر در تصویب این قانون در پارلمان موفق شویم آنگاه 80 درصد اعدام‌ها از بین خواهد رفت. این می‌تواند خبر مهمی باشد.»به گزارش فکرشهر و به نقل از «عصر ایران»، این بخشی از سخنان دبیر شورای حقوق بشر کشورمان است که در گفت‌وگو با «فرانس 24» بیان کرده است.

انتقاد امام جمعه اصفهان به یک حجاب نامرسوم

فکرشهر: حجت‌الاسلام رهبر، امام جمعه موقت اصفهان معتقد است که نباید حجاب را به گونه‌ای نشان داد که موجب تحقیر و طنز بشود.

عرضه خرچنگ و ماهی‌مرکب غیرقانونی است

فکرشهر: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی بوشهر گفت: طبخ و عرضه خرچنگ و ماهی‌مرکب در رستوارن‌ها، ساندویچی‌ها و قهوه‌خانه‌ها خلاف شرع و غیر قانونی است.به گزارش فکرشهر، حجت‌الاسلام رسول محمدی‌منش در گفتگو با فارس در خصوص عرضه آبزیان حرام گوشت اظهار داشت: شیوع استفاده از آبزیان حرام به‌ خصوص ماهی‌مرکب و خرچنگ در مراکز عرضه مواد غذایی همچون رستوران‌ها، ساندویچی‌ها و قهوه‌خانه‌ها، نگران کننده که در این زمینه باید اطلاع‌رسانی مناسب و دقت نظر بیشتری در مقابله با این معضل داشت.

اشتراک در RSS - شرع