سر خط خبرها:

مشروط

شرط بوئینگ برای فروش هواپیما به ایران

فکرشهر: سخنگوی بوئینگ با اشاره به دیدارهای اخیر نمایندگان این شرکت با هیات ایرانی تاکید کرد که هرگونه حصول توافقات در قبال فروش هواپیما به ایران، مشروط به موافقت دولت آمریکا است.\n\nبه گزارش فکرشهر از فارس، شرکت هواپیماسازی بوئینگ که این هفته هیئتی را برای مذاکره با ایران به تهران فرستاده بود، می‌گوید گفت‌وگوهای انجام شده را تنها «یک گام» خوانده و هرگونه فروش هواپیما به ایران را به موافقت دولت آمریکا مشروط کرد.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن در گناوه چه گفت؟+ عکس

فکرشهر:  معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: طراحی واجرای طرح هادی در سه هزار و400 روستای جدید کشور دراولویت برنامه های سال جاری این بنیاد است.به گزارش فکرشهر، محمدرضا شاملو روز پنجشنبه دربازدید از پروژه بوستان بین راهی روستای 'چهارروستایی' شهرستان گناوه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: امیدواریم برنامه هایی که برای سال جاری پیش بینی شده اجرایی و روستاییان از خدمات بهتری بهره مند شوند.

جنتی و ظریف، هدف بعدی تندروها؟

فکرشهر: تندروها دیروز نشان دادند که برای رهبری اصولگرایان میانه‌رو، وجهی قائل نیستند. آنان یقیناً رویارویی با دولت روحانی را شدت خواهند بخشید. هدف بعدی آنها وزارت ارشاد خواهد بود و ظرف چند هفته آینده تلاش خواهند کرد علی جنتی را هم به صحن علنی بکشانند اما هدف غایی این جریان، تغییر مسیر مذاکرات هسته‌ای است.

اشتراک در RSS - مشروط