سر خط خبرها:

گوهر خیراندیش

ماجرای نرفتن گوهر خیراندیش به صداوسیما

فکرشهر: گوهر خیراندیش با اشاره به مشکلات به‌وجود آمده برای حضور عوامل فیلم «نیمه‌شب اتفاق افتاد» در یک برنامه تلویزیونی گفت: برای حضور در تلویزیون به من گفتند نمی‌توانی جلوی دوربین بروی. من بلافاصله گفتم اصلاً جلوی دوربین نمی‌آیم. پوشش من برای آن برنامه دقیقاً مثل پوششم در سریال‌های «کلاه‌پهلوی» و «معمای شاه» بود ولی آنها ظاهراً می‌ترسیدند مرا نشان بدهند.\n\n

گوهر خیراندیش و دخترش همبازی شدند+عکس

فکرشهر: گوهر خیراندیش و دخترش در سریال تاریخی «معمای شاه»،همبازی شدند.به گزارش فکرشهر، این روزها گروه تولید مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی،با پایان ضبط سکانس های مربوط به قسمت های تاریخی در مجموعه کاخ های سعدآباد، مشغول ضبط تصاویر بخش های داستانی در شهرک سینمایی غزالی است.

سیمین بهبهانی با شعر و موسیقی بدرقه شد + تصاویر

فکرشهر: پیکر سیمین بهبهانی با شعر و موسیقی و حضور دوستدارانش از تالار وحدت به سمت آرامگاه خانوادگی این شاعر غزل‌سرا در بهشت زهرا (س) تشییع شد.به گزارش فکرشهر، مراسم تشییع پیکر سیمین بهبهانی صبح جمعه (31 مردادماه) با حضور جمع زیادی از مردم در محوطه تالار وحدت برگزار و پیکر او برای خاک‌سپاری در مقبره خانوادگی شماره 72 راهی بهشت زهرا (س) شد.

اشتراک در RSS - گوهر خیراندیش