سر خط خبرها:

طعمه

آتش سوزی گسترده در خور گناوه/ ۵ لنج طعمه حریق شد + تصاویر

فکرشهر: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گناوه گفت: پنج شناور در خور گناوه در یک آتش سوزی گسترده دچار حریق شدند...

سرقت، با کمک جنسیس و پوشش چادر

فکرشهر: پسر جنسیس‌سوار که با فریب دختران دم‌بخت سناریوی سرقت از خانه طعمه‌های خود را اجرایی می‌کرد، با پوشیدن چادر زنانه هم نتوانست از تیررس پلیس پنهان بماند.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه شهروند نوشت: 25 ‌سال دارد. دو ماه پیش با وثیقه یک میلیاردی از زندان آزاد شد. شش شاکی داشت. همگی دختران جوانی بودند که قصد داشتند با این پسر جنسیس‌سوار ازدواج کنند؛ اما فریب خورده بودند. هرگز تصور نمی‌کردند پسر جذابی که خودرو مدل بالا سوار است، سناریوی تبهکاری طراحی می‌کرده است. به او که خود را بازرگان، مدیر شرکت، نمایشگاه‌دار معرفی می‌کرد، اعتماد کردند اما در دام او گرفتار شدند.

شیوه جدید هک شدن تلگرام + عکس

فکرشهر: حمله هکری که چند روزی‌ است بین کاربران شایع شده، این فرصت را در اختیار هکرها می‌گذارد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند.\n\nبه گزارش فکرشهر، باشگاه خبرنگاران در ادامه نوشت: مراحلی که هکر انجام می‌دهد تا با استفاده از جعل نام و تصویر تلگرام، طعمه را به دام انداخته و داخل حساب کاربری تلگرام فرد شوند به این طریق است که با یک نام جعلی و با تصویر لوگوی تلگرام برای شما پیامی همانند زیر ارسال می‌شود (عکس شماره 1)

بیشه‌زار تالابی کنگان در آتش سوخت + تصاویر

فکرشهر: آتش سوزی در بیشه‌زارهای جنگل تالابی مُره کنگان در حومه این شهر حدود ۱۰ هکتار از این جنگل و بیشه زار را طعمه آتش کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر، آتش سوزی در بیشه‌زارهای جنگل تالابی مُره کنگان در حومه این شهر حدود ۱۰ هکتار از این جنگل و بیشه زار را طعمه آتش کرد.\n\nبا تلاش آتش نشانان منطقه، ابعاد این آتش سوزی که می توانست به مراتب بیش از این باشد و حتی خط لوله گاز که از آنجا عبور می­‌کند را نیز در بر بگیرد، مهار شد.\n\n

حذف غیرقانونی نام همسر از شناسنامه

فکرشهر: همپا با رشد آمار طلاق در کشور جرایم تازه‌ای نیز در جامعه رواج پیدا می‌کند؛ حذف غیرقانونی اطلاعات همسر سابق از شناسنامه، یکی از این جرایم است که در سایه تصورات اشتباه برخی افراد و خانواده‌ها بتازگی بازار پررونقی پیدا کرده، زیرا کم نیستند افرادی که به اشتباه تصور می‌کنند شکست در ازدواج اول گواهی است بر ضعف و ناتوانی آنها، به همین دلیل برای حذف نام همسر سابق خود راضی می‌شوند هزینه‌های هنگفتی پرداخت کنند، هزینه‌هایی که این روزها به 10 میلیون تومان نیز رسیده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - طعمه