سر خط خبرها:

دامدار

ارسالی مخاطبین «فکرشهر»

این نهاده های دامی کجا توزیع می شود که به دست من دامدار نمی رسد؟ سهمیه کود شیمیایی برای کشاورزی هم بهتر از وضعیت دام نیست/ این دولت جدید هم که دیگر نور چشمی از آب در آمد و مستقیم تیشه را برداشته و به ریشه ما می کوبد

فکرشهر: یکی از مخاطبین که دامدار و اهل یکی از روستاهای شهرستان گناوه است، از نحوه توزیع نهاده های دامی و کود شیمیایی برای دامداران و کشاورزان انتقاد کرده است و می گوید که «مسوولین سازمان جهاد در سطح وزارت تنها نهاده ای که به ما اختصاص می‌دهند، نهاده دروغ گویی است».

او در مطلب ارسالی خود به «فکرشهر» نوشته است:

ارسالی مخاطبین «فکرشهر»

با گذشت سال ها از انقلاب اسلامی، روستای «ارغون» در دشتستان هنوز راه دسترسی مناسب ندارد + تصاویر

فکرشهر: یکی از مخاطبین «فکرشهر» با ارسال متن و تصاویر زیر، از نبودن راه دسترسی مناسب به روستای «ارغون» دشتستان گلایه کرده و نوشته که با وجود پیگیری مشکل از فرمانداری، هنوز این مساله حل نشده و به حال خود باقی مانده است...

3 سال زندان برای شکارچی دروغگوی پلنگ + عکس

فکرشهر: داستانسرایی دروغین یک شکارچی که ادعا داشت عکس‌های مرگ یک پلنگ ایرانی، ساختگی است، نتوانست وی را از مجازات سنگین نجات دهد.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه ایران نوشت: در حکم دادگاه، عامل قتل پلنگ ایرانی در ایوان به تحمل سه سال زندان، 50 میلیون ریال جزای نقدی و مصادره دو تفنگ شکاری به نفع دولت محکوم شد.

جزییات حمله گرگ به زن دامدار ساکن دشتی

فکرشهر: متخصص جراحی عمومی بیمارستان زینبیه خورموج گفت: حمله گرگ به یک زن دامدار در روستای هلالی منصوری شهرستان دشتی، وی را روانه بیمارستان کرد.به گزارش فکرشهر، غلامحسین فقیه اظهار داشت: یک زن دامدار 50 ساله‎ که در ساعات اولیه بامداد در اثر حمله یک گرگ جراحات زیادی بر بدن وی وارد شده بود، برای مداوا به بیمارستان زینبیه شهر خورموج منتقل شد.متخصص جراحی عمومی بیمارستان زینبیه خورموج ادامه داد: بعد از معاینه اولیه این بیمار مشاهده کردیم که بیشتر قسمت‎های بدن این زن، مورد حمله و گازگرفتگی این حیوان وحشی شده است.

اشتراک در RSS - دامدار