سر خط خبرها:

ایستادن

نتایج یک مطالعه جدید حاکیست؛

برای کاهش وزن بایستید!

اختصاصی فکرشهر/ تحلیلی بر شبکه های اجتماعی (1):

شبکه های اجتماعی، تاثیرات و تاثرات

فکرشهر: تا چهار دهه قبل، هیچکس گمان نمی کرد توسعه و پیشرفت بشر، بر بستر فضایی غیرملموس پی ریزی شود. کامپیوتر، مادر همه ی فن آوری های بعد از خود، با آمدنش تحولی شگرف را در زندگی انسان پدید آورد، اما ...

حضور یک زن بین جلادان داعش+عکس

فکرشهر: فیلم و تصاویر منتشر شده داعش در لیبی از سربریدن 21 کارگر مصری، از احتمال حضور یک زن در بین جلادان این گروه تروریستی حکایت دارد. به گزارش فکرشهر از انتخاب، گفته می شود که یکی از قاتلان 21 تبعه مصری در لیبی "زن" است زیرا اندام ، بخشی از چهره و طرز راه رفتن یکی از قاتلان ، بیشتر ، شباهت به دختر دارد . این جلاد داعش، هنگام راه رفتن در ساحل لیبی بر خلاف دیگر قاتلان ، قربانی خود را با 2 دست گرفته است .

قلب مرتضی پاشایی از تکرار ایستاد + زمان تشییع

فکرشهر: مرتضی پاشایی، خواننده‌ی محبوب پاپ ایران، صبح جمعه (23 آبان‌ماه) در بیمارستان «بهمن» تهران دار فانی را وداع گفت.به گزارش فکرشهر از ایسنا، مراسم تشییع پیکر این هنرمند موسیقی یکشنبه (25 آبان‌ماه) از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه‌ی هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.مرتضی پاشایی متولد سال 1363 بود و از چندی پیش به‌دلیل بیماری سرطان معده در بیمارستان بستری شده بود.

افشای یک راز در عکس‌های رونالدو + تصاویر

فکرشهر: ستاره باشگاه رئال مادرید این بار نه به خاطر گل‌های زیبایی که به ثمر می‌رساند بلکه به دلیل حالت ایستادن در عکس‌های تیمی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.به گزارش فکرشهر و به نقل از «باشگاه خبرنگاران»، کریستیانو رونالدو همواره به دلیل مدل موها و اتومبیل‌های گرانقیمتی که سوار می‌شود در کانون توجهات رسانه‌ها قرار می‌گیرد اما این بار حساسیت او به قدش برای بلندتر دیده شدن نسبت به هم‌تیم‌هایش و حالت ایستادن در عکس‌های تیمی سوژه رسانه‌های اسپانیا و حتی اروپا شده است.

اشتراک در RSS - ایستادن