سر خط خبرها:

فتح الله حقیقی

پرداخت کلیه مطالبات کارکنان صدرا تا پایان سال جاری

فکرشهر: تجمع کارگران شرکت صنایع دریایی ایران شعبه بوشهر مقابل استانداری که چهار روز به طول انجامید با قول مساعد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر  تا پایان هفته جاری خاتمه یافت. \n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از ایلنا، «فتح الـله حقیقی» در عین حال افزود: بر اساس مصوبه کمیسیون کارگری این استان بخشی از مطالبات کارکنان شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) بخش دوم طلبی کارکنان شرکت صدرا تا پایان بهمن ماه و مابقی نیز قبل از پایان سال جاری پرداخت خواهد شد.

توصیه ی معاون استاندار بوشهر به جوانان + تصاویر

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: براساس آموزه های انقلاب اسلامی و منافع و مصالح ملی، جوانان پرورش یافته جامعه اسلامی نباید در حماسه مهم انتخابات تماشاچی باشند.\n\nبه گزارش فکرشهر از ایرنا، فتح الله حقیقی در آئین تقدیر از برگزیدگان مسابقه های فرهنگی و قرآنی آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: واجدان شرایط رای باید در انتخابات شرکت و حتی آنهایی که واجد شرایط نیستند نیز زمینه را برای حضور واجدان شرایط در پای صندوق های اخذ رای فراهم کنند.

همزمان با 12 بهمن ماه؛

آغاز دهه ی فجر در دشتستان + تصاویر

فکرشهر: نخستین روز از دهه ی فجر انقلاب اسلامی در دشتستان با تجدید بیعت مسئولین با شهدا آغاز شد و با نواختن زنگ انقلاب در مدارس ادامه یافت و با جشن انقلاب همراه با عشایر و مردم برازجان، به پایان رسید...

صلاحیت 105داوطلب نمایندگی در استان بوشهر تایید شد

فکرشهر: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهرگفت: با پایان مهلت بررسی احراز صلاحیت نمایندگی داوطلبان در هیات های اجرایی صلاحیت 105 داوطلب در این استان تایید شد...

تجهیزات شعب اخذ رای استان بوشهر به‌روزرسانی می‌شود

فکرشهر: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: تجهیزات شعب اخذ رای استان بوشهر به‌روزرسانی می‌شود.\n\nبه گزارش فکرشهر از مهر، فتح‌الله حقیقی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شایستگی در هر جامعه مردم آن جامعه رقم می‌زنند، اظهار داشت: این شایستگی برای دفاع از منافع  و مصالح ملی با حضور در عرصه‌های مختلف از جمله انتخابات نمود پیدا می‌کند که از جمله نتیجه آن اتحاد بین مردم است.

شاخص‌های کاندیدا‌های نمایندگی در استان بوشهر طراحی شد

فکرشهر: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: جدول ترکیب کاندیداهای نمایندگی مجلس دراستان بوشهر از نظر شغل، سابقه نمایندگی نشانگر مشارکت اقشار مختلف با گروه سنی و مشاغل متنوع دراین دوره انتخابات است.

۷۰ هزارنفر از مردم بوشهر اهل تسنن هستند

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در حال حاضر ۷۰ هزار نفر از برادران و خواهران اهل تسنن با وحدت و همدلی در استان بوشهر زندگی می کنند.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از استانداری بوشهر، فتح الله حقیقی در دیدار با  خانواده شهیدان اهل سنت شهرستان گناوه با گرامی داشت هفته وحدت اظهار داشت: شاهد همزیستی و تعامل بین اهل تسنن و تشیع استان بوشهر در عرصه‌های مختلف انقلاب که بارها به نمایش گذاشته شده هستیم.

خاطرات خواندنی ستاره سابق استقلال + عکس

فکرشهر: ستاره سابق خط حمله تیم فوتبال استقلال می‌گوید فتح‌الله‌زاده شانس آورد که در آلمان دستگیر نشد.\n\nبه گزارش فکرشهر، «خبرآنلاین» نوشته است: علی موسوی درباره ماجرای انتقال پول‌های قراردادش از آلمان به ایران حرف‌های جالبی می‌زند. او در گفت‌وگو با خبرآنلاین از این می‌گوید که فتح‌الله‌زاده شانس آورد به خاطر انتقال پول‌ها با کیف به ایران، دستگیر نشد!\n\n\n\nصحبت‌های موسوی را در زیر می‌خوانید:\n\nپیش‌بینی من از استقلال...

واجدین شرایط رأی دادن در استان بوشهر چند نفرند؟

فکرشهر: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: در استان بوشهر بیش از 656 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که بیش از 26 هزار نفر از آن‌ها رأی اولی‌ها خواهند بود.\n \nبه گزارش فکرشهر، فتح‌الله حقیقی صبح امروز در دهمین جلسه ستاد انتخابات استان در شهرستان‌ها که با حضور هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان‌های دشتی و تنگستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری دشتی تشکیل شد اظهار داشت: همه بزرگان ما اعتقاد دارند که انتخابات اسفندماه سال جاری باید منجر به ارتقاء و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.

حقیقی: هیچ کسی در انتخابات توقع نداشته باشد که بیشتر از قانون صاحب حق شود

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هیچ کسی در انتخابات توقع نداشته باشد که بیشتر از قانون صاحب حق شود و وظایف ما ایجاد فرصت برابر در انتخابات برای همه است تا آنچه حق، قانون و عدالت است اجرایی شود.\n\nبه گزارش فکرشهر از خبرآنلاین، فتح الله حقیقی در نشست ستاد انتخابت استان بوشهر با هیات های نظارت و اجرایی شهرستان گناوه با تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) اظهار داشت: در انتخابات امسال باید روحیه امید و نشاط دمیده شود و انتظار همه، حضور نخبگان و توانمندان در صحنه انتخابات است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - فتح الله حقیقی