سر خط خبرها:

ساخت و ساز

سخنگوی شورای شهر بوشهر خبر داد:

اعمال جایزه خوش حسابی برای ساخت‌وساز در بوشهر

تخلفات حسین عبدالباقی از زبان استاندار خوزستان: متروپل پروانه اولیه نداشت / فردی به این جوانی چگونه می‌تواند ساخت و ساز آبادان را به صورت انحصاری از سال 94 به دست بگیرد؟ / روابط پشت پرده اقتصادی و روابط حمایتگرانه سیاسی در خصوص این فرد وجود داشته

فکرشهر: استاندار خوزستان گفت: سال ۹۶ در گزارش‌ها اعلام شد که ساختمان متروپل حین ساخت اشکالات فنی دارد و نظام مهندسی اعلام کرده بود برجی که قبلا و در سال ۹۸ افتتاح شده عینا از نظر پایداری اشکالاتی دارد؛ همه نامه‌ها و گزارش‌ها تاریخ دارند.
 به گزارش فکرشهر از تسنیم، صادق خلیلیان با اشاره به شرایط ساختمان متروپل اظهار داشت: این ساختمان در کنار کوچه 4 متری و خیابان امیری که عرض زیادی ندارد، در 11 طبقه و یک زیرزمین ساخته شده بود. در این پروژه، طی سال 94 به سمت گرفتن مجوز رفته بودند و در 96 ساخت و ساز آن آغاز شد.

مدیر عامل شرکت صنایع سیمان دشتستان:

تکمیل ظرفیت سیمان بازار توسط کارخانه سیمان دشتستان/ نقش سودجویان و واسطه گران با عرضه سیمان در بورس کم شده است

فکرشهر: مدیر عامل شرکت صنایع سیمان دشتستان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به میزان تولید محصول سیمان در این شرکت از ابتدای سال اظهار داشت: میزان تولید سیمان از ابتدای سال تا به امروز ۹۷ هزار تن بوده که از 14 فروردین ماه و پس از رفع محدودیت های ترافیکی جاده ای ایام نوروز تا کنون 79 هزار تن سیمان در بورس کالا عرضه شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی:

امسال ساخت و ساز رونق می‌گیرد

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ساخت و ساز