سر خط خبرها:

ساخت و ساز

معاون وزیر راه و شهرسازی:

امسال ساخت و ساز رونق می‌گیرد

جلوگیری از ساخت و سازهای بدون مجوز در سواحل استان بوشهر

فکرشهر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: از ساخت و سازهای بدون مجوز در سواحل استان بوشهر جلوگیری می شود.\n\nبه گزارشفکرشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سید محمد حسن باستی در نشست ساماندهی و مدیریت سواحل استان بوشهر با بیان اینکه این استان دارای طولانی‌ترین مرز دریایی با خلیج فارس است اظهار داشت: در حوزه سواحل دارد در کمتر استانی وجود دارد که در این راستا فرصت سرمایه‌گذاری در سواحل تدوین شده است.\n\nوی با بیان اینکه مراکز تصمیم‌گیری در سواحل سبب بروز مشکلاتی شده گفت: تعدد مراکز تصمیم‌گیری در سواحل سبب شده طرح جامع مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی اجرایی نشود.

بهره‌وری در انرژی با تکنولوژی "تیلت‌آپ"

فکرشهر: یک کارشناس معماری گفت: تولید و ساخت ساختمان‌های مبتنی بر تکنولوژی تیلت‌آپ توسط اعضای یک شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری زنجان موجب بهره‌وری بسیار بالا در مصرف انرژی شده است.

مرد 30 ساله، ناگهان 80 ساله شد! +عکس

فکرشهر: یک مرد 30 ساله چینی بخاطر بیماری عجیبش شبیه پیرمردهای 80 ساله به نظر می‌رسد. در واقع بیماری پوستی او باعث پیری زودرس چهره این مرد شده است و وی را ناگهان به یک پیرمرد تبدیل کرده است.\n\nبه گزارش فکرشهر، «میزان» در ادامه نوشت: یوان تایپینگ (Yuan Taiping) که در روستایی در کشور چین زندگی می‌کند برای درمان بیماری خود نزد پزشکان مختلفی رفته اما هیچ‌کدام قادر به درمان او نبودند و نتوانستند برای درمان وی کاری انجام دهند.

تاثیر رکود بازار مسکن بوشهر بر قیمت ها

فکرشهر: رییس اتحادیه مشاوران املاک و اتومبیل بوشهر گفت: هم اینک رکود بازار مسکن دراین شهر باعث شده تا قیمت ها به صورت غیرمنطقی کاهش یابد.\n\nبه گزارش فکرشهر، عبدالرزاق ریشهری زاده افزود: در شش ماه نخست امسال قیمت پایه هر متر مربع ملک مسکونی آپارتمانی نوساز معمولی در شهربوشهر 25 تا 30 میلیون ریال و آپارتمان با ساخت و ساز مطلوب و شیک هر متر مربع حدود 50 میلیون ریال است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ساخت و ساز