سر خط خبرها:

محل کار

کدخداپور: چرا بانوی ایرانی با لباس محلی اش در محل کار حاضر نشود؟

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تاکید بر ضرورت حفظ و احیای پوشش و لباس های بومی و محلی در کشور گفت: بسیاری از اقوام در ایران اسلامی پوشش و لباس خاص خود را حفظ کرده اند و چه عیبی دارد که بانوی ایرانی با لباس محلی منطقه خود در محل کار حاضر شود.

مردی که پس از رابطه نامشروع با همکارش او را کشته بود، تقاضای بخشش کرد

فکرشهر: شامگاه اوایل اسفندماه سال 92 مأموران پلیس 110 در جریان مرگ مرموز زن جوانی در خانه‌اش قرار گرفتند.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از ایران، ماجرای این جنایت خیلی زود از سوی بازپرس جنایی و کارآگاهان اداره 10 پلیس تهران تحت تجسس گرفته شد و با توجه به حضور زوج جوانی در صحنه قتل آنها تحت بازجویی گرفته شدند.

پرونده عجیب ناموسی - جنایی زوج افغانی

فکرشهر: مردی افغان به نام احمد، خرداد سال 1387 به پلیس شهریار خبر داد که همسرش گم شده ‌است. او گفت: «زنم مهرناز از خانه خارج شده و برنگشته در حالی‌که به من گفته ‌بود سرکار می‌رود اما چون آدرس محل کارش را هم نمی‌دانم، نتوانستم او را پیدا کنم.» مأموران چند روز بعد جسد زنی جوان را پیدا کردند که به‌طرز فجیعی به قتل رسیده‌ بود.

به مناسبت هوای پاک؛

حضور رئیس جمهور در مترو و گفتگوی رو در رو با مردم + تصاویر

فکرشهر: رئیس جمهور صبح امروز به صورت سر زده وارد ایستگاه شادمان متروی تهران شده و با مردم به گفتگو نشست...

سرقت 150 میلیو ن تومانی حسابدار اخراجی

فکرشهر: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از دستگیری یک نفر که با دسترسی غیر مجاز به سامانه اینترنتی محل کار سابق خود، مبلغی بالغ بر 1.5 میلیارد ریال ضرر و زیان به آن شرکت کرده بود توسط این پلیس خبر داد.به گزارش فکرشهر، داریوش پورسعید اظهار داشت: کارآگاهان مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتای استان بوشهر در پی شکایت مدیر یکی از شرکت‌های خصوصی استان مبنی بر اینکه فردی به صورت غیرمجاز وارد سامانه اینترنتی این شرکت شده و مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال ضرر و زیان رسانده است، بلافاصله ضمن تشکیل تیم عملیاتی ویژه وارد عمل شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - محل کار