سر خط خبرها:

سر

این دختر هندی، صورت ندارد + تصاویر

فکرشهر: صورت و چهره ما بخش اصلی از هویت ما هستند؛ عنصری از وجود ما که بدون وجود آن شاید نتوانیم تعریف درستی از خودمان ارائه دهیم. به حال تصور کنید صورتی نداشته باشید و سال‌های سال به آینه نگاه کنید و با حجمی بدون چشم، دهان و بینی مواجه شوید؟ بدون اغراق، روبه‌رو شدن هر روزه با این تصویر یکی از دردناک‌ترین لحظات زندگی است؛ لحظه‌ای که حتی تصورش هم برای ما غیرممکن است به زندگی 21 ساله یک دختر هندی بدل شده است.

عکس / سر مجسمه آزادی، پیش از نصب

فکرشهر: عکس زیر، سرِ مجسمه آزادی آمریکا را پیش از نصب آن در سال 1886 نشان می‌دهد.\n\nبه گزارش فکرشهر، این عکس را سایت جوان و تاریخ منتشر کرده است. \n\n\n

گلوله، در سرِ کودک افغان گیر کرد + تصاویر

فکرشهر: یک کودک افغان که از ناحیه سر هدف تیراندازی قرار گرفته بود، از مرگ حتمی نجات یافت.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از «ابنا»، یک کودک افغان در درگیری تروریست‌های طالبان با نیروهای امنیتی این کشور از ناحیه سر زخمی شد.\n\nگلوله شلیک شده به سر این کودک اصابت کرده و نیمی از آن وارد سرش شده است. پزشکان افغان در حال مداوای وی هستند و وضعیت وی مطلوب گزارش شده است.

چه مزاجی دارید؟

فکرشهر: یک متخصص داروسازی سنتی معتقد است: هر فردی دارای مزاج خاصی است و با شناخت مزاج خود می‌تواند با رعایت برخی نکات تغذیه‌ای و رفتاری متناسب با نوع مزاج خود، زندگی سالمی داشته باشد.به گزارش فکرشهر، دکتر محمدحسین فرزایی در گفت و گو با ایسنا، مزاج‌های بدن انسان به 9 دسته کلی تقسیم می‌شوند، اظهار کرد: مزاج‌های ساده که ‌شامل مزاج گرم، سرد، مرطوب و مزاج خشک است.این متخصص داروسازی سنتی افزود: مزاج‌های مرکب نیز شامل مزاج گرم و خشک، مزاج گرم و تر، مزاج سرد و خشک و مزاج سرد و تر است.

حراج عروسک «بن‌لادن» + عکس

فکرشهر: یکی از سه عروسک ساخته شده از بن‌لادن توسط سازمان سیا، در یک حراجی با قیمت پایه 2500 دلار در معرض فروش گذاشته می‌شود.به گزارش فکرشهر، شفقنا نوشت: هنوز معلوم نیست علت واقعی اینکه آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا - سیا - دست به ساخت عروسک‌های بن‌لادن - رهبر کشته شده القاعده - زده، چیست.در ماه ژوئن بود که سیا گفت عروسک سیاه‌چهره و چشم‌سبزی از بن‌لادن ساخته و هدف اولیه آن را ترساندن بچه‌ها و خانواده‌هایشان از این تروریست سعودی عنوان کرد اما حالا خبر می‌رسد که اولین عروسک از سری موسوم به «بن‌لادن: چشم شیطان» به حراج گذاشته شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سر