سر خط خبرها:

سیاستگذاری

قالیباف:همانگونه که با سیاستگذاری و تعرفه گذاری بازار خودرو را مدیریت کردیم، باید برای فضای مجازی هم تصمیم گرفت/ جهرمی: مگر با ترور سردار سلیمانی، ما منطقه را خالی کردیم که فضای مجازی را تعطیل کنیم؟/ اینستاگرام به دلیل[فیلتر] بقیه پلتفرم‌ها قطب سرگرمی شد

فکرشهر: محمدباقر قالیباف در جلسه علنی روز یکشنبه و در جریان بررسی مسائل حوزه ارتباطات بر اهمیت شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد و گفت: این هم نیاز همه مردم در شئونات مختلف زندگی است و از سوی دیگر امنیت ملی، عمومی، اجتماعی و اخلاقی ما در گروی شبکه ملی اطلاعات است.

به گزارش فکرشهر از انتخاب، وی ادامه داد: همین شبکه ملی اطلاعات که الان وجود دارد دارای اشکالاتی است. ما عدم تناسب در رشد ترافیک داخلی و خارجی را داریم و آنقدر که رشد ترافیک در بخش خارجی است، در حوزه داخلی نتوانستیم کنترل کنیم لذا نیازمند سیاست‌های تعدیلی و راهبردی هستیم که در اختیار این وزارتخانه است.

نامه دعاگو به روحانی قبل از مرگش

فکرشهر: حجت‌الاسلام والمسلمین محسن دعاگو، امام جمعه فقید شمیرانات، در آخرین روزهای حیات خود نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشت که هیچ‌گاه مجال انتشار نیافت. اکنون فرزند وی در اولین سالگرد درگذشت پدرش، متن این نامه را که بر روی تخت بیمارستان نگارش شده، منتشر کرده است.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از انتخاب، دعاگو در این نامه تاکید کرده است که انتخابات 24 خرداد نشان داد جریانی که با دروغ‌پردازی، حریم‌سوزی و حرمت‌شکنی در عرصه‌های فریب‌کاری می‌درخشد و با اجرای پروژه تضعیف و تخریب به قدرت می‌رسد، با طنین نفرت و نفرین از دل‌ها پاک می‌شود و با خشم خدایی و تاریخی ملت روبرو می‌گردد.

مرکز محوری فعالیت‌های قرآنی در استان بوشهر راه‌اندازی ‌شود

فکرشهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بر لزوم تأسیس مرکز محوری فعالیت‌های قرآنی به‌عنوان یک مرکز فعال برای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در حوزه قرآن‌پژوهی تأکید کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر از تسنیم، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ظهر امروز در نشست با دست‌اندرکاران علوم قرآنی استان بوشهر اظهار داشت: مسئولان باید توجه بیشتری به برنامه‌های دینی داشته باشند و این حداقل کمک‌ها را پیش‌بینی کنیم تا چرخ حوزه دین فعال‌تر شود.

رنانی: تا پنج سال آینده شاهد جنگ فراگیر آب در کشور خواهیم بود

فکرشهر: وی افزود:اما بحران آب ایران را خواهد بلعید و امنیت ملی ما تهدید خواهد کرد. امروز میدان واقعی جنگ ما، در حوزه آب است. بحران آب در آستانه ورود به زیست اجتماعی در کشور است.

اشتراک در RSS - سیاستگذاری