سر خط خبرها:

مشکلات کشور

معاون وزیر کشور: میل به ایجاد تغییرات اساسی در ایران در حال افزایش است

فکرشهر: رستم وندی معاون وزیر کشور با اشاره به شاخص گرایش به الگوهایی در حکمرانی نظیر حکومت غیر دینی، تصریح کرد: اگر احساس کنیم به دلیل ناکارآمدی‌ها، نگرش مردم به سمتی می‌رود که گویا حکومت دینی در حل چالش‌های کشور موفق نیست و شاید حکومت دیگری نظیر حکومت سکولار و غیر دینی می‌تواند مشکلات کشور را حل کند، آن زمان زنگ خطر برایمان به صدا در می‌آید...

نماینده مردم دشتستان در مجلس: باتفکری که داعش را نابود کرد، می‌توانیم داعش‌های طلاق، فقر، بیکاری، فساد و…را نیز نابود کنیم وخرمشهرهای اقتصادی وفرهنگی را آزاد کنیم/ما مشکل شخصی با روحانی نداریم؛ ریشه مشکلات کشور را نوع مدیریت و تفکر مدیریتی ایشان می دانیم

فکرشهر: نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: با تفکری که داعش را نابود کرد، می‌توانیم داعش‌های طلاق، فقر، بیکاری، فساد و… را نابود و خرمشهرهای اقتصادی و فرهنگی را آزاد کنیم.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی نماینده، ابراهیم رضایی در جمع اهالی روستای درودگاه اظهار داشت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه کامل ولایت‌مداری بود و اگر بخواهیم مدیری در تراز انقلاب اسلامی را معرفی کنیم باید از شهید سلیمانی نام ببریم.

وی تصریح کرد: مکتب شهید سلیمانی همچنان باقی و پابرجا است و هر مسئول و مدیری که بخواهد در شأن مردم رفتار کند باید در مسیر تفکرات حاج قاسم سلیمانی حرکت کند.

امام جمعه بوشهر: مشکلات موجود در کشور وابسته به مذاکرات هسته‌ای نیست

فکرشهر: امام جمعه موقت بوشهر با بیان اینکه مشکلات موجود در کشور هیچ وابستگی به مذاکرات هسته‌ای ندارد، گفت: مسیر تیم مذاکره کننده ایرانی مسیر درستی است.\n\nبه گزارش فکرشهر، حجت‌الاسلام حسین دشتی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر با تبریک به مناسبت بعثت حضرت محمد(ص) اظهار داشت: بعثت پیامبر اسلام(ص) تجلی معنوی، عرفانی، هدایت و راهنمایی انسان است و باید شاکر باشیم که حضرت محمد(ص) ما را از جهالت نجات داد.

اشتراک در RSS - مشکلات کشور