سر خط خبرها:

موضع

توییت های کنایه آمیز اخیر اولیانوف درمورد ایران به چه معناست؟ / آیا موضع برجامی روسیه در حال نزدیک شدن به اروپاست؟ / کوروش احمدی دیپلمات سابق ایران در سازمان ملل پاسخ می دهد

فکرشهر: احمدی گفت: «مسئله این است که استراتژی ما چیست. اگر استراتژی این است که ما نمی‌خواهیم صرفا به برجام برگردیم بلکه می‌خواهیم همه تحریم‌ها اعم از هسته‌ای، حقوق بشری، و تحریم‌های مرتبط با برنامه موشکی، تروریسم، مسائل منطقه‌ای و ... که پیش از این در برجام موضوع بحث و مذاکره نبوده، برداشته شود، شرایط متفاوت خواهد بود. فعالیت‌های هسته‌ای ممکن است با این فرض باشد که کمک کند به اینکه این راهبرد دوم پیش برده شود و به عنوان حربه‌ای برای اعمال فشار مد نظر باشد. اما در وهله اول باید دید که با توجه به شرایط سیاسی و حقوقی این حربه کار می‌کند یا خیر و در وهله دوم ممکن است در هر حال بازی با ریسک بالایی باشد.»...

موضع وزارت ارشاد درباره ممنوع‌التصویری خاتمی

فکرشهر: سخنگوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر این‌که ممنوع‌التصویری مانعی برای فعالیت و نقش‌آفرینی در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی نیست، اظهار کرد: حضور چهره‌های سیاسی در انتخابات که در مقطعی از تاریخ کشور، خدمات و نقش مثبتی داشتند نه‌تنها جای اشکال نیست، بلکه تقدیر و تشکر هم دارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران: پس از برجام در زمینه موشکی و نظامی دچار محدودیت نمی‌شویم

فکرشهر: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما هیچ نگرانی در خصوص توسعه فناوری‌های نظامی و موشکی خود پس از توافق هسته‌ای نداریم.\n\nبه گزارش فکرشهر، سرلشکر محمد علی جعفری عصر امروز در برنامه «دوران بزن در رو تمام شده» در دانشگاه تهران با اشاره به اینکه ما به هیچ وجه پس از برجام در زمینه موشکی و نظامی دچار مشکل یا محدودیتی نمی‌شویم، اظهار کرد: موضوع محدودیت نظامی در دوران مذاکرات ما را نگران کرد و ما این نگرانی را با رهبر انقلاب در میان گذاشتیم.

4 راز از زبان بدن ظریف

فکرشهر: گاهی شده یک فیلم با زبان اصلی می‌بینیم و   شاید یک کلمه از حرف‌هایی که بازیگران می‌زنند را نمی‌فهمیم اما اگر بگویند فیلم را تعریف کن طوری تعریف می‌کنیم که انگار نه انگار فیلم به زبان  اصلی بوده است. ارتباط انسان‌ها  ۳۰ درصد کلامی و ۷۰ درصد غیرکلامی است، یعنی انسان‌ها بدون استفاده از واژه‌ها می‌توانند با هم ارتباط داشته باشند.

روابط مطهری و لاریجانی چگونه است؟

فکرشهر: علی مطهری در گفت‌وگویی، علاوه بر اظهار نظر خود درباره نتیجه عملکرد دولت روحانی در پرونده هسته‌ای ایران فارغ از نتیجه، برخی پشت پرده‌های روابط مجلس و دولت و انتخابات آتی مجلس، درباره روابط سیاسی و خانوادگی خود با رییس مجلس شورای اسلامی هم سخن گفته است.\n\nبه گزارش فکرشهر، مثلث‌آنلاین متن کامل مصاحبه تفصیلی مطهری با سالنامه مثلث را منتشر کرده که مطهری در بخشی از آن، با اشاره به برخی اختلاف گفتارها و رفتارها با علی لاریجانی که با او پیوند خویشاوندی نزدیکی دارد، تاکید کرده که دیدگاه‌های سیاسی او و علی لاریجانی به هم نزدیک است.

ادعایی درباره پیش‌بینی انتخاباتی احمدی‌نژاد

فکرشهر: یک سایت خبری مدعی شد: محمود احمدی‌نژاد در تحلیلی پیرامون انتخابات آتی مجلس تاکید کرده که مجلس دهم در اختیار اصلاح‌طلبان خواهد بود.به گزارش فکرشهر، سایت «پارس» نوشت: احمدی‌نژاد با اشاره به آرایش سیاسی مجلس و آرایش گروه‌های سیاسی برای انتخابات آتی مجلس گفت که مجلس را در دور بعد، اصلاح‌طلبان به دست خواهند گرفت و اصولگرایان شکست خواهند خورد.

فرصت تریبون «نیویورک»

فکرشهر: مجمع‌عمومی سازمان‌ملل به خودی خود دارای اهمیت است. کشورهای مختلف در سطوح متفاوت از این فرصت برای ارایه نقطه‌نظرات، دیدگاه‌ها، مواضع و رویکردهای خود نسبت به موضوعات جهانی ...

اختصاصی فکرشهر/ هادی کفاش خطاب به همتایان شورایی خود در گروه 5 نفره؛

به کجا چنین شتابان... مقصد خاک است

فکرشهر: در پی اختلافات پیش آمده در شورای شهر برازجان، رییس کمیسیون حقوقی این نهاد، در نامه ای سرگشاده به همتایان شورایی خود در گروه 5 نفره، آنان را به برگزاری مناظره و نشست پرسش و پاسخ با حضور مردم و...

داعش فیفا را تهدید کرد + علت

فکرشهر: گروهک تروریستی داعش نامه‌ای هشدار‌آمیز به فیفا ارسال کرده و خواستار لغو میزبانی قطر برای بازیهای جام جهانی 2022 شد.به گزارش فکرشهر و به نقل از باشگاه خبرنگاران به نقل از یاهو نیوز، روزنامه الوطن متن نامه‌ تهدید‌آمیز گروهک داعش برای رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال فیفا منتشر کرده که در آن قطر تهدید به انجام عملیاتهای تروریستی میزبانی رقابتهای جام جهانی شده است.داعش تهدید کرد: اگر در کشوری با خلاقیت اسلامی چنین بازی های برگزار شود که اسباب لهو و لعب و خرابکاری را فراهم می‌کند با عملیات های انفجاری مانع از برگزاری‌ آن خواهیم شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - موضع