سر خط خبرها:

خانم

یک مقام پلیس درباره رفتار مأموران یگان ویژه در دستگیری یک خانم: مامور ما در آن صحنه تلاش می‌کند اغتشاشگر را بازداشت و سوار موتور کند که به‌دلیل مناسب نبودن وسیله نقلیه از بازداشتش صرفنظر می‌شود / برخی برخوردها در صحنه‌های اغتشاش اجتناب‌ناپذیر است

فکرشهر: خبرگزاری فارس نوشت: با فروکش کردن اغتشاشات محدود چند روز گذشته، رسانه‌های دعوت‌کننده به آشوب برای جلوگیری از پایان اغتشاشات نیازمند پروژه‌های جدید هستند.

در همین رابطه به تصویر کشیدن برخی برخوردهای پلیس با آشوب‌گران بدون اطلاع‌رسانی از نحوه و میزان تخلفات بازداشت‌شدگان برای برخی کاربران سؤال‌برانگیز شده است.

این در حالی است که برخورد پلیس در روزهای گذشته در مقایسه با پلیس سایر کشورها بسیار ملایم‌تر بوده که البته این موضوع نیز مورد اعتراض برخی افراد در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و آنها معتقدند پلیس باید با شدت عمل بیشتری با اغتشاشگران برخورد کند.

سردار نقدی:دشمن به اغتشاشگران پول داد که همه چیز را آتش بزنند،از آن فیلم بگیرند تا آن را به دنیا نشان دهند/به خاطر فوت یک خانم،در جهان مارش عزا می‌نوازند ونام خیابان خود را به اسم این خانم تغییر می‌دهند/اقبال به انقلاب و اسلام ازسوی مردم جهان افزایش یافته

فکرشهر: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن دیگر مکتبی ندارد که با آن کشور را تهدید کند به همین دلیل به اراذل و اوباش پول می دهد تا آتش بازی کنند.

به گزارش فکرشهر از ایلنا، سردار محمدرضا نقدی روز سه‌شنبه در اجلاس مجمع بسیجیان خراسان شمالی در مصلای بجنورد اظهار داشت: اقبال به انقلاب و اسلام از سوی مردم جهان، سیاسیون و حتی حکام افزایش یافته است و این مهم آمریکا و استکبار را به وحشت انداخته است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خانم