سر خط خبرها:

بندر انزلی

ملوان از لیگ برتر کناره‌گیری کرد + بیانیه

فکرشهر: باشگاه ملوان در پی صدور کارت بازی مهدی شریفی برای بازی در تیم تراکتورسازی، اعلام کرد که تصمیم به کناره گیری از لیگ برتر گرفته است.\n\nبه گزارش فکرشهر از ایسنا، هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه ای درباره عدم حمایت ورزش نیروهای مسلح از نماینده 3 استان شمالی در لیگ برتر فوتبال ایران، از لیگ برتر کناره‌گیری کرد.

این گل سرطان زاست/ با نیلوفر آبی اشتباه نگیرید + عکس

فکرشهر: کارشناس پژوهشکده آبزی‌پروری گفت: سنبل آبی یکی از صد گونه گیاهان خطرناک است.\n\nبه گزارش فکرشهر، علیرضا میرزاجانی، شامگاه گذشته در جلسه بررسی راهکارهای کنترل و مقابله با گیاه مهاجم سنبل آبی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در رشت، با اشاره به تاریخچه و خسارت‌های این نوع گیاه اظهار کرد: خسارت به قایقرانی و تاسیسات، کشاورزی و اکوسیستم‌های طبیعی از مضرات گیاه سنبل آبی است.\n\n

این دلالی مثل دلالی‌های دیگر نیست!

فکرشهر: می‌گوید این تکه مقوای سفید همه سرمایه زندگی من است؛ همان تکه مقوایی که در طول روز هزاران بار بالا و پایین می‌برد، همان که تنها ابزار کار اوست، همان که این روزها شده همه دار و ندارش: «ویلا، ویلا».\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه ایران در ادامه آورده است: محمد 38 ساله است. یکی از صدها دلال ویلا و سوئیت اجاره‌ای در بندرانزلی که مقوای «ویلا ویلا»یش را کنار خیابان ساحلی جلوی چشم مسافران تکان می‌دهد. حوالی ساعت 12 ظهر است و آفتاب پاییزی همچنان تند و پر قدرت می‌تابد. سر خیابان شریعتی دوم ایستاده؛ همان خیابانی که منتهی است به ساحل قو در بندر انزلی.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - بندر انزلی