سر خط خبرها:

حیوان

پلیس: نه فقط سگ بلکه هر حیوانی که داخل خودرو رها باشد مشمول برخورد می‌شود

فکرشهر: رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره برخورد پلیس با سگ‌گردانی در خودرو گفت: این موضوع در دستورکار پلیس است و روزانه با آن برخورد می‌شود و نه فقط سگ که هر حیوانی که داخل خودرو رها باشد مشمول این برخورد می‌شود چرا که باعث پرت شدن حواس راننده می‌شود. جابجایی حیوان در خودرو باید در جعبه و باکس مخصوص باشد و نباید حیوان در خودرو رها باشد...

«فکرشهر» بررسی می کند:

حیواناتی که جای بچه ها را گرفته اند

فکرشهر ـ الهام راسخی:  این تب، در شهر و استان ما هم شیوع پیدا کرده و همینطور که به شهرهای بالاتر می روی، شدیدتر می شود. نگهداری از حیواناتی که برای بعضی ها به منزله ی «کلاس» شده است و با قیمت های گزاف خریداری و با هزینه ای چندین برابر خرید، نگهداری می شوند. سگ ها و گربه هایی با نژادهای خارجی، که...

سگی که خیلی‌ها را در اینترنت مجذوب کرد

فکرشهر: یک سگ شکاری به نام وِلسی در فضای اینترنت همه را مجذوب خود کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر، «پارسینه» به نقل از اسپوتنیک نوشت: دندان‌های این سگ نیاز به اصلاح داشت و در ایالت میشیگان آمریکا تحت درمان قرار گرفت. تصاویر این سگ بیش از 280 هزار لایک و بازنشر داشت.\n\nصاحب سگ به نام مولی مور در یک کلینیک دامپزشکی کار می‌کند و زمانی که حیوان خانگی‌اش به خاطر مشکل دندان کم‌خوراک شد و پوزه‌اش را بست، به فکر اصلاح دندان‌های او افتادند.\n\nاین سگ به دلیل نخوردن غذا وزن کم می‌کرد و دیگر با اسباب‌بازی‌هایش بازی نمی‌کرد. به همین خاطر صاحب او تصمیم گرفت که حیوان را از رنج دایمی نجات دهد.

انتقال بيش از 60 درصد بيماري‌هاي عفوني از حيوان به انسان

فکرشهر: بیش از 60 درصد بیماری‌های عفونی از حیوان به انسان منتقل می‌شوند.\n\nبه گزارش فکرشهر از خبرگزاری صداوسیما، شانزدهمین گردهمایی سالانه بیماری‌های مشترک میان انسان و دام (زئونوز) با حضور110 تن از کارشناسان و مدیران گروه بیماری‌های بیش از 40 دانشگاه علوم پزشکی کشور امروز به میزبانی بوشهر برگزار شد.\n\nهدف از این گردهماییِ دو روزه بده‌بستان آخرین دستاوردهای مرتبط با شیوع، سرایت، تشخیص و درمان بیماری‌های مشترک میان انسان و دام و شناخت و بررسی راه‌های پیشگیری از این بیماری‌هاست.

مار ایرانی که وقت شکار عنکبوت می‌شود + تصاویر

فکرشهر: "افعی دم عنکبوتی" ترسناک ترین مار دنیاست چرا که در نگاه اول یک مار بسیار ترسناک است اما اگر کمی به جزئیات دقت کنید خواهید دید که دم این مار دقیقا شبیه به یک عنکبوت است که ترسناک بودنش را دوبرابر می کند.به گزارش فکرشهر، باشگاه خبرنگاران در ادامه می‌نویسد: بسیاری از مردم دنیا ترس خاصی از مار و عنکبوت دارند. آمارها نشان می دهد که بخش کثیری از مردم بیش از آنکه از مرگ بترسند از عنکبوت واهمه دارند. حال فرض کنید ترکیب دو موجود بسیار ترسناک تبدیل به چه چیزی خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - حیوان