سر خط خبرها:

نماز جمعه تهران

صدیقی:

حذف ارز ترجیحی امتحانی الهی برای مردم و مسئولین است / نمایندگان رهنمودهای رهبری را جدی بگیرند

فکرشهر: امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: در مساله اقتصاد اگر مردم ولایت پذیری و همراهی با دولت را داشته باشند به پیروزی دست پیدا می‌کنند.

احمد خاتمی: قطعا سپاه باید از لیست تحریم ها خارج شود / مسئولان تدبیر مؤثرتری برای درد جانکاه گرانی پیدا کنند

فکرشهر: احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه سپاه افتخارات فراوانی دارد و ملت ما قدردان این فرزندان ایثارگر هستند،‌گفت: این افتخار سپاه است که بگوید ما موشک باران کردیم و اگر پا را فراتر بگذارید تل آویو و حیفا با خاک یکی می‌شود. وی افزود: قطعا سپاه باید از لیست تحریم ها خارج شود و اگر کسی همنوا با اسرائیل و آمریکا بگوید نباید سپاه از لیست تحریم‌ها خارج شود، این آزادی بیان نیست بلکه مخالف منافع ملی است و مسئولین باید با این اراجیف برخورد کنند.

ابوترابی‌فرد، امام جمعه موقت تهران:

امروز متاسفانه هویت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ایران به صادرات خام نفت و گاز گره خورده است/ اگر نگاه اقتصادی مدیران متحول نشود، اقتصاد دانش بنیان محقق نخواهد شد

فکرشهر: خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به شعار سال ، تولید، دانش بنیان، و اشتغال آفرین گفت: مدیران کشورند که نظام اقتصادی کشور را هدایت می‌کنند. اگر نگاهشان متحول نشود، اقتصاد ایران دانش بنیان نمی‌شود.

ابوترابی‌فرد، امام جمعه تهران: امروز برای مردم مظلوم اوکراین رنجوریم؛ هر تجاوزی را محکوم می‌کنیم

فکرشهر: خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه امروز هم برای مردم مظلوم اوکراین متأسف و رنجوریم. تاکید کرد ما هرگز از جنگ و تهاجم استقبال نمی‌کنیم.

سید احمد خاتمی: طرح صیانت نه به بار است نه به دار/چرا می گویند خیانت و خباثت است؟

فکرشهر: امام جمعه موقت تهران گفت: طرح صیانت نه به بار است نه به دار. پس چرا با عصبانیت صحبت می‌کنند و عده‌ای می گویند خیانت و خباثت است؟

امام جمعه موقت تهران: دولت در عرصه اقتصادی و معیشت کارهای خوبی انجام داده / دشمن به توافق بیش از ما نیاز دارد

فکرشهر: محمد جواد علی اکبری در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران گفت: در عرصه اقتصادی و معیشت به حمد الله طراحی‌های خوبی در دولت و مجلس انقلابی در حال انجام است و کار‌های خوبی هم انجام شده است، اما نیازمند یک برنامه هدفمند با تحرک انقلابی هستیم. ساختار بودجه در رابطه با فضای کسب و کار، کنترل تورم، اصلاح نظام بانکی و مسکن کار دقیق و جدی لازم دارد.

پاسخ‌های طنز زیباکلام به چند پرسش جدی

فکرشهر: استاد دانشگاه تهران درباره سخنانی که هفته گذشته از تریبون نمازجمعه تهران مطرح شد، اظهارنظر کرد. عمده پاسخ‌های صادق زیباکلام به‌صورت طنز بیان شد.\n\nبه گزارش فکرشهر، صادق زیباکلام در پاسخ به سوالی درباره سخنان رحیم‌پور ازغدی که گفته بود آمریکا در تمام نهادها آدم دارد، گفت که حرف‌های او درست است و او (زیباکلام) برای آمریکا کار می‌کند، اما نمی‌داند که ازغدی از کجا خبردار شده است!\n\nمشروح گفت‌وگوی زیباکلام در ادامه می‌آید:

اشتراک در RSS - نماز جمعه تهران