سر خط خبرها:

اداره کل

هواشناسی هشدار داد/ کاهش ۸ تا ۱۵ درجه ای دما در استان بوشهر/ کشاورزان مراقب باشند

فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز یکشنبه هفته آینده دمای هوا در این استان بین ۸ تا ۱۵ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و در این ارتباط نسبت به سرما و یخ‎زدگی محصولات کشاورزی هشدار داده می‏‌شود...

جاده برازجان به شیراز یک روز مسدود می شود + جزییات

فکرشهر: مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: جاده بوشهر به شیراز در محور دالکی – کنارتخته روز یکشنبه هیجدهم بهمن ماه با هدف ساماندهی سنگ های تخریبی مجاور این محور مسدود خواهد شد...

800 زیر 20 ساله ی استان بی‌سواد اند

فکرشهر: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 881 نفر از جمعیت 10 تا 20 سال در استان بوشهر از نعمت سواد بی‌بهره هستند.\n\nبه گزارش فکرشهر، غلامرضا دانش‌فر امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: آموزش و پرورش یک نهاد مهم و تاثیرگذار در کشور است و هر چه این نهاد تقویت شود، آینده جامعه و کشور پیشرفت بیشتری خواهد داشت.\n\nوی افزود: افزایش اعتبارات آموزشی و تقویت زیرساخت‌های نهاد تعلیم و تربیت باید در دستور کار قرار گیرد و در این مسیر امیدوار هستیم به توفیق لازم برسیم.

بیش از هفت هزار نفر در استان بوشهر سواد ندارند

فکرشهر: معاون نهضت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در زمان حاضر در گروه سنی 10 تا 49 سال هفت هزار و 500 نفر از اهالی این استان سواد ندارند.\n\nبه گزارش فکرشهر، غلامرضا دانشور به مناسبت هفتم دی سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی در جمع خبرنگاران افزود: از این تعداد 881 نفر در گروه سنی 10 تا 20 سال قرار دارندکه شامل کودکان کار، برخی از افراد معلول و فرزندان طلاق هستند. وی تصریح کرد: تا سال گذشته 95.54درصد از مردم استان بوشهر در رده سنی 10 تا 49 سال باسواد بوده اند و تلاش می شود تا پایان سال تحصیلی 94- 95 این آمار به 96 درصد برسد.

کشف محموله 8 تنی قاچاق اسباب بازی در بندر بوشهر

فکرشهر: با هوشیاری و اقدام به موقع ماموران گارد و انتظامات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، یک محموله قاچاق اسباب بازی کشف و ضبط شد.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، رئیس اداره گارد و انتظامات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در پی دریافت گزارش از تیم‌های گشتی گارد و انتظامات بندر مبنی بر مشکوک بودن محموله یک دستگاه کامیون در محوطه عملیاتی بندر بوشهر، بلافاصله تیم اطلاعاتی این اداره جهت بررسی موضوع  وارد عمل شده و بصورت نامحسوس کامیون مذکور را تحت نظر گرفتند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اداره کل