سر خط خبرها:

قدرتمند

هاشمی رفسنجانی: افراطیون از صبوری مردم سوء استفاده می‌کنند

فکرشهر: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام انتخابات سال 92 را حاصل حضور هوشمندانه مردم دانست و اظهار کرد: همه ابزارهای تبلیغاتی در اختیار یک جناح خاص بود، اما مردم نجیبانه به میدان آمدند و اعتدال را انتخاب کردند.به گزارش فکرشهر، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از فرهیختگان، فرهنگیان و دانشگاهیان استان‌های کرمانشاه، آذربایجان غربی، فارس، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد، با قرائت سوره نصر گفت: حرکت «فوج فوج» سال گذشته مردم در انتخابات را از مصادیق فتح در تعریف قرآن می‌دانیم.

عارف: فضاي کشور بيش از اندازه سياست زده شده است/ حضور همه تفکرات درعرصه انتخابات مجلسي مقتدر تشکيل خواهد شد

فکرشهر: عضو شوراي عالي انقلاب فرهنگي با بيان اينکه بفضاي کشور بيش از اندازه سياست زده شده است،تاکيد کرد: با حضور همه تفکرات درعرصه انتخابات مجلسي مقتدر تشکيل خواهد شد.به گزارش فکرشهر، محمدرضا عارف در ديدار جمعي از جوانان استان لرستان شکل گيري فضاي اميد در کشور را نتيجه تلاش و حضور همه جانبه جوانان در انتخابات خرداد 92 دانست و گفت: اگر ميدان داري جوانان در انتخابات رياست جمهوري نبود مطمئنا جريان اصلاح طلب و اعتدالگرا نمي‌توانست به موفقيت دست پيدا کنند و بسياري از مدعيان اهل سياست که اميدي به تغيير فضا نداشتند بعد از به ميدان آمدن جوانان وارد عرصه انتخابات شدند.

حال و هوای این روزهای سافت بال بانوان بوشهر

فکرشهر: سافت بال بانوان بوشهر یکی از تیم های قدرتمند در سطح کشور است که به دلیل حمایت نشدن از سوی مسئولین این روزها حال هوای خوبی ندارند.به گزارش فکرشهر، ورزش سافت بال برگرفته از بیس بال که دارای چند وجه تمایز به آن است و این ورزش سافت بال از سال ۷۶ در ایران راه اندازی شد که در حال حاضر در استان‌های تهران، خراسان، بوشهر و کرج فعالیت چشمگیری دارند.سافت بال یک ورزش تیمی برای آقایان و خانم‌ها است که با توپ و چوب بازی می کند و در بین خانم‌ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است.استان بوشهر نیز همیشه در این ورزش حرفی برای گفتن داشته و رتبه‌های زیادی برای استان کسب کرده اند.

زنان قدرتمند جهان چند فرزند دارند؟

فکرشهر: معمولا یکی از دلایل زنان برای بچه دارنشدن این است که بچه را رقیبی برای آینده شغلی و پیشرفت شخصی خود در زندگی می بینند،اگر چنین چیزی صحت داشته باشد پس بسیاری از زنان قدرتمند و ثروتمند دنیا برای رسیدن به موقعیت فعلی خود باید قید همه چیز را می زده اند؛ چیزی که در عمل اینطور نیست.به گزارش فکرشهر و به نقل از کتاب «یکی باشه تو قفسه» منتشره از سوی سازمان بهزیستی کشور، زنان قدرتمند جهان که هر ساله توسط مجله فوربس انتخاب می شوند، زنانی هستند که مخصوصا در عرصه سیاست تاثیرگذارند و زنانی چون اپرا وینفری و آنجلینا جولی که از عالم هنر وارد این لیست شده اند.

مهمترین حروف صدادار تاثیرگذار روی عواطف کدامند؟

فکرشهر: دانشمندان به تازگی دریافته‌اند نه تنها واژگان بلکه حروف نیز می‌توانند در روابط اجتماعی اثری قدرتمند روی افراد داشته باشند.به گزارش فکرشهر و به نقل از ایسنا، بر اساس تحقیقات جدید محققان آلمانی، بیان حروف صدادار بطور خاص می‌تواند بر احساس اشخاص اثرگذار باشد. حین آزمایشات انجام‌شده، محققان عواطف شرکت‌کنندگان را با ارزیابی تغییرات موجود در عضلات صورت مرتبط با لبخندزدن و اخم‌کردن رهگیری کردند و مثبت‌ترین حرف را «ای» و منفی‌ترین حرف را «او» یافتند.

داعش چگونه متولد شد

فکرشهر: "دولت اسلامی در عراق و شام" یا "داعش" گروه مسلحی است که با تفکرات سلفی افراطی و تروریستی، این روزها عراق و سوریه را ناآرام کرده است.به گزارش فکرشهر، این گروه همانطور که از نامش پیدا است، در عراق و سوریه فعال است و سرکرده این گروه تروریستی "ابوبکر البغدادی" نام دارد.نحوه پیدایش داعشگروه "دولت اسلامی در عراق" در 15 اکتبر 2006 و پس از نشست شماری از گروه‌های مسلح در عراق شکل گرفت. در این نشست "ابوعمر البغدادی" به عنوان سرکرده آن تعیین شد.

چه چیز از سیاهچاله می‌گریزد؟

فکرشهر: سیاهچاله‌ها در بلعیدن هر آنچه در اطرافشان هستند، شهر‌ه‌اند اما ماده در شکل جت‌ از دامشان می‌گریزد.به گزارش فکرشهر و به نقل از ایسنا، منجمان تاکنون از آنچه این جت‌ها را تشکیل داده، آگاهی نداشتند. تیمی بین‌المللی از منجمان دریافتند جت‌ها در اصل از الکترون‌ها و هسته‌های اتمی شامل هسته‌ها و الکترون‌های فلزات سنگین، مانند آهن و نیکل تشکیل شده‌اند.

اشتراک در RSS - قدرتمند