سر خط خبرها:

آقازاده

اژه‌ای: رسیدگی به پرونده چند آقازاده شروع می شود/ حکم اعدام بابک زنجانی برای ترساندن متهم نیست

فکرشهر: معاون اول قوه قضائیه از آغاز رسیدگی به پرونده چند آقازاده خبر داد.\n\nبه گزارش فکرشهر، مهر در ادامه نوشت: سال ۱۳۹۴ را می توان سالی پرکار از نظر رسیدگی به پرونده های جنجالی در قوه قضائیه اشاره کرد. از پرونده مهدی هاشمی، بقایی، سعید مرتضوی تا بابک زنجانی ... اما در گفتگوی کوتاهی با حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه چند پرسش قضایی را دنبال کردیم:\n\nمهمترین پرونده امسال را می توان پرونده بابک زنجانی عنوان کرد؟

حرف‌های بهرام رادان درباره حواشی اخیر

فکرشهر: بهرام رادان - بازیگر سینما - یک ماه بعد از حاشیه‌هایی که در دنیای مجازی با او همراه شد و به بهانه بازی در فیلم «عصر یخبندان»، توضیحاتی داده است.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه اعتماد آورده است:

علی جنتی: به جناب هاشمی نزديك‌ترم تا پدرم

فکرشهر: با آمدن روحاني، نه تنها فضاي سياسي كشور تغيير كرده كه شكل و شمايل وزارتخانه‌ها هم متفاوت‌تر از قبل شده. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي يكي از اين وزارتخانه‌هاست. براي رسيدن به دفتر وزير كافي است به طبقه چهارم بروي. به محض ورود به راهرويي كه منتهي به دفتر علي جنتي مي‌شود قاب عكس‌هاي روي ديوار چشم‌نوازي مي‌كند.

ردصلاحیت های گسترده اتفاق می‌افتد

فکرشهر: آقازاده آیت‌الله شهید مطهری در پیش‌بینی انتخابات مجلس دهم و ترکیب مجلس آینده معتقد است همه چیز بستگی به عملکرد شورای نگهبان و رد صلاحیت‌ها دارد...

اشتراک در RSS - آقازاده