سر خط خبرها:

اجناس

وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

فکرشهر: وزیر کشور گفت: زمانی که قیمت بنزین افزایش می یابد، یک مقدار افزایش قیمت‌ها طبیعی است. وقتی بنزین ۱۵۰۰ تومان شده طبیعی است که بر برخی مسائل تاثیر می گذارد، اما این میزان تأثیر، کارشناسی شده و معلوم است، اما...

مشتری مداری کالای نایاب بازار گناوه

فکرشهر: بازار گناوه یکی از پررونق ترین وپویاترین بازرهای استان بوشهر است اما نحوه برخورد با مشتری ویامشتری مداری حلقه مفقود این بازار است، چراکه مشتری زمانی راضی می شود که محترمانه بااو برخورد شود وخدمات مفیدی از سوی فروشنده در اختیارش قرار گیرد.

فروش زوری برخی کالاها به سوپرمارکت‌ها!

فکرشهر: در شرایطی که قانون، کارخانه‌های تولید‌کننده را به جمع‌آوری کالاهای منقضی از سوپرمارکت‌ها موظف کرده است، باز هم انبوهی از کالاهای تاریخ مصرف گذشته در قفسه سوپرمارکت‌ها به چشم می‌خورد. این اجناس، پشت‌پرده‌ای شنیدنی دارند.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه شهروند در ادامه نوشت: حالا سوپرمارکت‌داران از تخلفی پرده‌برداری می‌کنند که راز کالاهای تاریخ مصرف گذشته فروشی را فاش می‌کند. آنها به «شهروند» می‌گویند که کارخانه‌های تولیدکننده، فروشندگان خُرد را مجبور به خرید اجباری کالاهای کم‌طرفدارشان می‌کنند.

فروشندگان کالای ایرانی مجازات می‌شوند!

فکرشهر: گروه تروریستی داعش درمورد هرگونه معامله کالاهای ایرانی در مناطق تحت کنترل خود در عراق و سوریه هشدار داد.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از تابناک، پایگاه خبری شبکه العالم نوشت: بر اساس دستور سران گروه تروریستی داعش ، مغازه‌داران می‌توانند اجناس باقی‌مانده را بفروشند ولی حق ندارند اجناس ایرانی جدید برای فروش تهیه کنند.\n\n"مرون زیدان" یکی از کارمندان اتاق بازرگانی موصل گفت: داعش، خرید و فروش کالاهای ایرانی در موصل و دیگر مناطق تحت کنترل خود در عراق و سوریه را برای تجار ممنوع کرده است.

فکرشهر:

برگزاری نمایشگاه بهاره با 100 غرفه در برازجان + زمان و مکان

فکرشهر: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان می گوید - نمایشگاه عرضه ی مستقیم کالای بهاره ی این شهرستان با 100 غرفه در برازجان برگزار خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اجناس