سر خط خبرها:

وزارتخانه

دوهزار سایت خبری بدون مجوز در کشور فعالیت می‌کنند

فکرشهر: وزیر ارشاد در سخنان صریحی در جمع نخبگان هرمزگانی، موضع وزارتخانه متبوعش را در زمینه فعالیت سایت‌های بدون مجوز، سیاست‌های ابلاغی دولت در زمینه‌ی فرهنگ و بحث ممنوع‌التصویری رییس دولت اصلاحات، اعلام کرد.

دستور جالب یک وزیر برای توسعه هوای پاک

فکرشهر: یکی از وزیران دولت به تمام مدیران و مسئولان زیرمجموعه خود در کل کشور دستور داده است نسبت به زیباسازی و درختکاری در محیط‌های بیرونی ادارات و مجموعه‌های وابسته به این وزارتخانه اقدام کنند.

هندوانه آب بر نیست؟!

فکرشهر: معاون وزیر جهاد کشاورزی از بررسی و سیاست‌گذاری برای کشت محصولات آب‌بر در این وزارتخانه خبر داد و گفت: براساس بررسی‌های انجام شده هندوانه جزو محصولات آب‌بر نیست اما کشت برنج در استان‌های غیر شمالی مورد حمایت وزارت جهاد کشاورزی قرار نمی‌گیرد و در آینده نیز محدود‌تر خواهد شد.\n\nبه گزارش فکرشهر، عباس کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به قیمت هندوانه، بازار‌های صادراتی برای آن و میزان آب‌بری این محصول، به این نتیجه رسیدیم که تولید هندوانه از نظر آب‌بری پرمصرف نیست اما کشت محصولی مانند برنج باید محدود شود و تنها در استان‌های شمالی کشت شود.

ظریف خبر داد:

بررسی ابعاد‌ اقتصادی پسابرجام در سمینار سفرا

فکرشهر: وزیر امور خارجه با بیان اینکه نحوه استفاده اقتصادی از شرایط پسابرجام از محورهای سمینار سفرا خواهد بود، گفت: از ملاک‌ها برای ارزیابی عملکرد سفرا، میزان خدمت و...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - وزارتخانه