سر خط خبرها:

اموال

سرقت در و پنجره محل شهادت رئیسعلی دلواری در بوشهر

فکرشهر: فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان بوشهر گفت: اموال به سرقت رفته از محل شهادت شهید رئیسعلی دلواری از سارق کشف شد...

اموال بابک زنجانی در داخل کشور چقدر است؟

فکرشهر: وکیل شرکت نفت اعلام کرد: در طول رسیدگی به پرونده بابک زنجانی در دادگاه مشخص شد که او و همدستانش بخش عمده‌ای از اموالی را که باید به شرکت نفت و بیت‌المال برمی‌گرداندند به خارج از کشور برده و صرف سرمایه‌گذاری عمده خود کرده یا در اختیار امنای خود در دیگر کشور‌ها از جمله در ترکیه قرار دادند.

سرقت از 60 زن با شگرد «عقد موقت»

فکرشهر: مرد جوانی که متهم است با شگرد «عقد موقت» اموال و طلاهای زنان بیوه را می ربود، در حالی دستگیر شد که تاکنون 14 تن از مالباختگان وی را شناسایی کرده اند اما پرونده ها و اسناد و مدارک موجود در مرکز پلیس حاکی از آن است که 60 زن مطلقه و بیوه اموال خود را با همین شگرد از دست داده اند به همین دلیل بازجویی های فنی از این مرد 38 ساله با صدور دستوری ویژه از سوی دادستان بینالود ادامه دارد.

یادداشت یک بازیگر درباره بابک زنجانی

فکرشهر: حسام نواب صفوی در صفحه اینستاگرام خود یادداشتی درباره بابک زنجانی منتشر کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسام نواب صفوی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این پایان‌نامه پدر من در سال 1327 - 1328 است که بعد تحصیلات خود را تا دکترای حقوق ادامه داد.

افشای سرقت میلیاردی از عابربانک‌ها

فکرشهر: دزدان حرفه‌ای که کلکسیونی از انواع سرقت‌ها را در پرونده خود دارند، پس از دستگیری به 80 فقره سرقت به ارزش یک میلیارد تومان اعتراف کردند. متهمان به سرقت شبانه هفت دستگاه خودپرداز نیز اعتراف کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اموال