سر خط خبرها:

مسلح

فرار پرماجرای 14 ایرانی از چنگ دزدان دریایی

فکرشهر: سرانجام انتظار به پایان رسید و ظهر جمعه لنج جبار با ۱۴ ملوان، پس از حدود شش ماه اسارت در بند دزدان دریایی سومالی در بندرکنارک پهلو گرفت تا آرزوی صیادان ایرانی برآورده شود و آنها یک‌ بار دیگر بتوانند خانواده‌هایشان را در آغوش بگیرند.\n\nبه گزارش فکرشهر، «همشهری» نوشت: شش ماه گذشته برای صیادان‌ سخت و وحشتناک بود. آنها در همه این مدت در انبار تور لنج زندانی بودند و تنها کورسوی امیدشان، آزادی از دست دزدان دریایی بود تا اینکه سرانجام این اتفاق افتاد و آنها توانستند با نقشه‌ای حساب‌شده از اسارت آنها فرار کنند. حالا یکی از ملوانان از جزئیات اسارت و فرار پر ماجرایشان می‌گوید.

فرمانده ناجا: داعشی ها قصد دارند در ایران عملیات انجام دهند

فکرشهر: فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برقراری امنیت کامل در کشور گفت: این اقتدار، ایران اسلامی را به نقطه اتکا و پشتیبان کشورهای منطقه در مبارزه با ناامنی تروریست ها تبدیل کرده است.به گزارش فکرشهر از انتخاب، سردار اسماعیل احمدی مقدم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در تبریز افزود: خوشبختانه با هوشیاری و آمادگی کامل همه دستگاه های امنیتی، دفاعی و انتظامی، اشرافیت خوبی بر مرزهای کشور وجود دارد و امنیت به طور کامل برقرار استفرمانده نیروی انتظامی گفت: تحولات عراق بگونه‌ای است که تروریست‌های داعشی از مرزهای ما تا حدود زیادی دور هستند.

سردار عباس زاده تشریح کرد:

دستگیری باند سارقان مسلح طلا در تنگستان

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: باند سارقان مسلح که در ماه تیر امسال معادل دو میلیارد و 170 ریال، طلا از منزل فردی در روستای بنه گز شهرستان تنگستان به سرقت برده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

نخستین پهپاد مسلح به موشک‌های پدافند هوایی رونمایی شد

فکرشهر: در دومین روز از هفته دفاع مقدس با حضور امیرسرتیپ امیر حاتمی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نخستین پهپاد مسلح به موشک‌های پدافند هوایی رونمایی گردید.به گزارش فکرشهر، امیر حاتمی در مراسم رونمایی از این پهپاد جنگنده مجهز به موشک‌های هوا به هوا طی سخنانی در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت یاد و خاطره شهدای عظیم‌الشأن این حماسه بزرگ گفت: در راستای تأمین نیاز نیروهای مسلح به همت متخصصان دو سازمان اقتدارآفرین وزارت دفاع، سازمان‌های صنایع هوایی و صنایع هوافضا، پهپادهای مسلح به موشک‌های پدافند هوایی انجام شده است.

ضارب مسلح در گناوه دستگیر شد

فکرشهر: فرمانده انتظامی گناوه گفت: یک ضارب مسلحی که سه نفر را با شلیک گلوله مجروح کرده بود، دستگیر شد.به گزارش فکرشهر، سرهنگ اکبر قاسمی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این ضارب به دلیل اختلافات محلی که با همسایه خود داشته دست به این اقدام زده بود و بموقع شناسایی و دستگیر شد.وی اظهارکرد: مجروحان این حادثه مداوا شدند و هیچ مشکل خاصی ندارند.قاسمی گفت: ضارب به همراه سلاح شکاری تحویل مقام های قضایی شده است.

دستگیری سارقان مسلح طلا در برازجان

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پنج نفر سارق مسلح که بعد از ظهر روز سه شنبه با راهبندان دو کیلوگرم طلای دو برادر را سرقت کرده بودند، با اجرای طرح مهار در شهرستان دشتستان توسط نیروی های انتظامی، محاصره و پس از درگیری مسلحانه با پلیس دستگیر شدند.

اشتراک در RSS - مسلح