سر خط خبرها:

محتوا

محتوای پیغام های اخیر آمریکا به ایران چیست؟

فکرشهر: مدیر کل مرکز مطالعات استراتژیک و بین‌المللی تاکید می کند: «در چند روز اخیر پیام‌های متعدیی از سوی آمریکا به تهران ارسال شده که در عراق، یمن، سوریه، لبنان و... ما حاضر هستیم فلان اقدام را برای شما انجام دهیم. این نشان می‌دهد که واشنگتن به غلط بودن محاسبات خود به سرعت پی برده‌اند. آن‌ها می‌دانند که تهدیدات ایران جدی خواهد بود.»...

چرا مردم از شبکه‌های اجتماعی داخلی استفاده نمی‌کنند؟

فکرشهر: عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه می‌گوید مدیران تلگرام باید با جمهوری اسلامی ایران همکاری کنند تا چارچوب فعالیت‌های قانونی در آن رعایت شود.\n\nاو همچنین به آمار بالای محتواهای غیراخلاقی در شبکه‌های اجتماعی اشاره می‌کند و معتقد است که 65 درصد محتوای برخی شبکه‌های اجتماعی غیراخلاقی است.\n\nوی بر بی‌اعتمادی مردم به شبکه‌های اجتماعی داخلی هم تاکید کرد و گفت که مردم فکر می‌کنند اگه از این شبکه‌ها استفاده کنند همه اطلاعات‌شان توسط نهادهای دولتی رصد می‌شود.

لزوم توجه به محتوای عزاداری‌ها در دشتستان

فکرشهر: امام جمعه برازجان بر لزوم توجه به محتوای عزاداری‌ها در دشتستان تاکید کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر، حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های امروز نماز جمعه برازجان با اشاره به اهمیت ازدواج جوانان، اظهار داشت: بی‌رغبتی جوانان برای ازدواج معضل بزرگی است و باید نسبت به فرهنگ‌سازی ازدواج آسان در جامعه اهتمام ورزیم.\n\nوی به فرا رسیدن ماه محرم اشاره کرد و افزود: باید به محتوای مجالس اهمیت بدهیم و در راستای کیفیت بخشیدن به مراسمات عزاداری و جذب جوانان و نوجوانان به مراسم محرم اهتمام ورزیم.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - محتوا