سر خط خبرها:

طبیعی

قالیباف:انتشار خبرسفر ترکیه،پروژه تخریب است/طبیعی بود که همسرم برای مراقبت ازدختر باردارش همراهش به ترکیه برود/به من گفتند این سفر اتفاق ویژه ای نیست ولی من گفتم ازمردم عذرخواهی کنید/دستگاه های امنیتی اقدامات خوبی برای روشن شدن ابعاداین ماجرا انجام دادند

فکرشهر: محمدباقر قالیباف امروز پیش از آغاز جلسه علنی مجلس، در جلسه ای غیررسمی نکاتی را درباره سفر چند تن از اعضای خانواده‌اش به ترکیه مطرح کرد.

به گزارش فکرشهر، ایسنا محور صحبت‌های رئیس مجلس را منتشر کرده که در ادامه می آید:

_ اول خوب است شما بدانید که وقتی بحث سفر مطرح شد من مخالف بودم و گفتم صلاح نیست ولی وقتی در نهایت تصمیم گرفتند این سفر را بروند، طبیعی بود که مادر هم باید برای مراقبت از دختر باردار همراه آنها می رفت.

سخنگوی دولت: هیچ شخصی به جز «آقای باقری» نماینده ایران در مذاکرات نیست

فکرشهر: سخنگوی دولت در خصوص اظهارات اولیانوف درباره مذاکرات اظهار کرد: تنها نماینده رسمی ایران در مذاکرات آقای دکتر علی باقری هستند. هیچ شخص و کشور دیگری نماینده ایران نیست. طبیعی است کشورهای دیگر در چارچوب اقدامات دیپلماتیک کشور خودشان اقدام می‌کنند...

دشتی چند اثر تاریخی دارد؟

فکرشهر: فرماندار دشتی گفت: در حال ۱۵۰ اثر تاریخی، طبیعی و گردشگری در این شهرستان وجود دارد که تاکنون ۱۳ اثر آن به ثبت رسیده است.\n\nبه گزارش فکرشهر از مهر، غلامرضا مهرجو صبح یکشنبه درنشست با مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر بر لزوم حفظ و نگه داری آثار تاریخی تاکید کرد و افزود: همه ما وظیفه داریم درحفظ و نگه داری این آثارتلاش کنیم و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نورزیم.\n\nوی با اشاره به اینکه صنعت عبا بافی دشتی ثبت شود، ادامه داد: عبا بافی دشتی صنعت دستی خاصی است که از سایر صنایع به لحاظ استفاده از مواد خاص متمایز کرده است.

کشف یک غار در عسلویه +عکس

فکرشهر: یک غار طبیعی در معدن خاکبرداری روستای بندو کشف شد.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از سایت نایبند عسلویه، غار طبیعی روستای بندو آخرین روستای استان بوشهر در معدن خاکبرداری شرق این روستا کشف و مورد بازدید مسئولین روستا ، مردم و بخشدار چاه مبارک قرار گرفت.\n\nاین غار شگفت انگیز درحالی کشف شده که ماشین های خاکبرداری در معدن شرق روستا مشغول کار بودند و با مراجعه دو جوان آشکار می شود.\n\nخالد سالمی دهیار بندو می گوید: یک غار دیگر در نزدیکی این غار وجود دارد که سالهاست مورد توجه اهالی است.

4 راز از زبان بدن ظریف

فکرشهر: گاهی شده یک فیلم با زبان اصلی می‌بینیم و   شاید یک کلمه از حرف‌هایی که بازیگران می‌زنند را نمی‌فهمیم اما اگر بگویند فیلم را تعریف کن طوری تعریف می‌کنیم که انگار نه انگار فیلم به زبان  اصلی بوده است. ارتباط انسان‌ها  ۳۰ درصد کلامی و ۷۰ درصد غیرکلامی است، یعنی انسان‌ها بدون استفاده از واژه‌ها می‌توانند با هم ارتباط داشته باشند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - طبیعی