سر خط خبرها:

نهاد ریاست جمهوری

پیشنهاد دوستی به جای پیشنهاد ازدواج به دختران

فکرشهر: «د‌‌ر میان افراد‌‌ د‌‌انشگاهی که با آنها ارتباط د‌‌اریم، د‌‌ختران تمایل زیاد‌‌ی د‌‌ارند‌‌ ازد‌‌واج کنند‌‌ اما به نوعی خواستگار وجود‌‌ ند‌‌ارد‌‌ و خانم‌ها اظهار می‌کنند‌‌ که آقایان بیشتر به آنها پیشنهاد‌‌ د‌‌وستی و روابط نامشروع می‌د‌‌هند‌‌...» \n 

احمدي‌نژاد مملكت را به‌هم ريخت/بقايي در ۱۰ كشور سرمايه‌گذاري كرده است

فکرشهر: بیش از یک ماه از بازداشت معاون اجرایی احمدي‌نژاد می گذرد و هنوز مقام های مسئول قضایی اظهار نظری درباره اتهام های حمید بقایی به میان نیاورده اند. تنها سخنی که از زبان مسئولان قضایی جاری شده است تايید خبر بازداشت بود که در 18 خرداد ماه جاری از سوی محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضا اعلان شد. از آن‌روز تا کنون بازار گمانه‌زنی‌ها درباره پرونده بقایی در رسانه های غیر رسمی و شبکه‌های اجتماعی همچنان داغ است.

درگيري محافظان روحاني با دانشجويان تکذيب شد

فکرشهر: خبرسازی برخی از سایت های خبری مبنی بر درگیری محافظان رییس جمهوری با دانشجویان، ضرب و شتم و یا دستگیری آنان کذب محض است.\n\nبه گزارش فکرشهر، یک مقام مسوول در روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری ضمن اعلام این مطلب با اشاره به استقبال کم نظیر مردم آگاه و شریف استان فارس و شهر شیراز از رییس جمهوری و هیات همراه در شانزدهمین سفر استانی، افزود: حضور گرم مردم فارس نمادی روشن از هوشمندی، همچنین همدلی و همراهی مردم سلحشور این خطه با خدمتگزاران خود در قوه مجریه است.

هشدار رییس هیات رسیدگی تخلفات اداری به حمید رسایی:

صدور حکم 5 سال محرومیت از پست های دولتی/ پرونده ات را آشکار می کنیم + جوابیه رسایی

فکرشهر: رییس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری سخنان حمید رسایی را ˈ کذب ˈ خواند و گفت : نمی خواستیم نام این برادرمان برده شود اما اگر بیش از این اصرار کند، پرونده اش را آشکار...

تا به حال غیرت دینی کجا رفته بود؟

فکرشهر: معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به تفکیک جنسیتی کارمندان، اظهارکرد: چرا پس از گذشت 9 سال از شهرداری آقای قالیباف تفکیک جنسیتی اجرا شده است؟ تا به حال غیرت دینی کجا رفته بود؟ چرا در سه سال اخیر این طرح به اجرا در نیامده است؟ که اینها پرسش‌های موجود در جامعه است.

عوض‌پور: نرخ بیکاری در استان بوشهر10.7 درصد است

معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر گفت: نرخ بیکاری در استان بوشهر اکنون 10.7 درصد است که با برنامه ریز‌ی‌های انجام شده تا پایان سال به تک رقمی کاهش می‌یابد. به گزارش فکرشهر و به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، رضا عوض‌پور در نشست کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری استان بوشهر با اشاره به دست‌آوردهای سفر معاون رئیس جمهور به استان بوشهر اظهار کرد: دراین سفر اجرای 5 طرح مهم و زیربنایی که استان بوشهر را متحول می‌کند تعیین تکلیف شد. 

اشتراک در RSS - نهاد ریاست جمهوری