سر خط خبرها:

لیگ یک

فکرشهر/ با پیگیری های نماینده دشتستان در مجلس و شورای شهر برازجان؛

ستارگان دشتستان میزبان مرحله نهایی لیگ یک هندبال کشور شد+ تصاویر

 فکرشهر – سعید مهاجر: هفته گذشته دور اول مسابقات لیگ دسته اول هندبال کشور به پایان رسید...

کنایه سرمربی پارس جم به فرهاد مجیدی

فکرشهر: مهدی پاشازاده از اینکه در فوتبال ایران به حقش نرسیده ناراحت است و حرف‌های جالبی دارد.\n\nبه گزارش فکرشهر از تابناک ورزشی،م هدی پاشازاده با پارس جم در لیگ دو مدعی صعود است. صعود به لیگ یک که برای او سه بار تکرار شده و انتظار چهارمین‌اش را می‌کشد. فرسنگ‌ها دورتر از بوشهر و در 60 کیلومتری عسلویه. تلاش می‌کند و انرژی می‌گذارد تا پله‌های موفقیت را طی کند.

موفقیت سه کمک داور بوشهری در آزمون قضاوت لیگ یک

فکرشهر: رئیس دپارتمان داوری هیات فوتبال استان بوشهر گفت: سه کمک داور استان بوشهر آزمون قضاوت در لیگ دسته یک فوتبال کشور را با موفقیت پشت سرگذاشتند.\n\nبه فکر شهر، علیرضا سعیدی روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: حسین مرادی و علی احمدی از بوشهر و عبدالله عبداللهی از شهر آبپخش شهرستان دشتستان به عنوان سه کمک داور این استان دوره آزموزش توجیحی و تست بدنی را با موفقیت سپری کردند.\n\nوی یادآور شد: این سه داور پیش از این نیز حضور در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال را تجربه کرده بودند.

کدام تیم دسته دومی به استان بوشهر می رسد؟

فکرشهر: برخلاف مصوبه اولیه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال یازده تیم لیگ دسته دومی برای پیشرفت به استان‌های مختلف واگذار شدند.\n\nبه گزارش فکرشهر، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حدود 2 سال پیش با پیشنهاد فریدون اصفهانیان مصوب می‌کند که یازده تیم لیگ دسته دومی به یازده استان برای توسعه و پیشرفت فوتبال اهدا شود. یکی از شروط واگذاری تیم‌های لیگ دسته دومی نیز غیرقابل فروش و غیرقابل انتقال بودن آن تیم‌هاست.

مهدی پاشازاده سرمربی پارس جم شد

فکرشهر: : پس از کناره گیری خرمزی و سلمان تاجدار تیم پارس جنوبی جم با مهدی پاشازاده به توافق رسید.\n\nبه گزارش فکرشهر، پس از خرمزی و سلمان تاجدار برای نشستن روی نیمکت پارس جم حال نوبت به مهدی پاشازاده رسیده است.\n\nمسئولان پارس جم پس از کناره گیری عبدالرحیم خرمزی در کمتر از 24 ساعت سلمان تاجدار را در تمرینات این تیم در اردوی تهران معرفی نموده و وی را برای هدایت تیمشان برگزیدند.

2 فوتبالیست بوشهری به آلومینیوم اراک پیوستند

فکرشهر: حسین موجی و صادق گشنی دو فوتبالیست بوشهری به تیم لیگ یکی آلومینیوم اراک پیوستند.\n\nبه گزارش فکرشهر، حسین موجی مدافع 28 ساله فصل قبل ایران‌جوان بوشهر که موردتوجه چند باشگاه متمول لیگ یکی هم قرارگرفته بود با نظر سرمربی آلومینیوم اراک به این تیم پیوست.\n\nموجی سابقه بازی در تیمهای کارگر بنه گز و ایران‌جوان بوشهر هم دارد و در فصل آتی لیگ دسته اول فوتبال ایران برای تیم آلومینیوم اراک به میدان خواهد رفت.

سرمربی ایران جوان بوشهر: اگر در لیگ یک ماندگار شویم جشن می‌گیریم

فکرشهر: سرمربی ایران جوان بوشهر با بیان اینکه اگر در لیگ یک ماندگار شویم جشن می‌گیریم، گفت: روح و روان تیم تحت تاثر مشکلات مالی است.به گزارش فکرشهر، غلامرضا دلگرم امروز در گفت‌گو با خبرگزاری فارس پیروزی تیمش در بندرعباس را حاصل غیرت و تلاش بازیکنان دانست و گفت: خدا را شاکرم که با دست پر به بوشهر برگشتیم تا دل هواداران نجیب بوشهری هم شاد شود، بچه‌ها 3 امتیاز شیرین گرفتند، اما مردم بدانند در شرایط مطلوبی قرار نداریم.

موج گناوه لیگ برتری شد

فکرشهر: تیم موج گناوه با کسب پیروزی مقابل شهرداری نوین تبریز، قهرمان مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ساحلی کشور شد و به لیگ برتر راه یافت.به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، در دیدار پایانی این مسابقات که در ورزشگاه ساحلی شهدای خلیج فارس گناوه برگزار شد تیم موج با نتیجه 5 بر 3 نماینده تبریز را شکست داد.دو تیم موج گناوه و شهرداری نوین تبریز دراین مسابقات هر دو شش امتیازی شدند اما نماینده استان بوشهر به لحاظ برد رودرو مقابل حریف به مقام قهرمانی رسید.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - لیگ یک