سر خط خبرها:

شخص

بیانیه تند کی‌روش به اسدی: ناپدید شوید!

فکرشهر: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به اتفاقات رخ‌داده اخیر، بیانیه‌ای صادر کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر از ایسنا، در این بیانیه آمده است:\n\n«چرا من، کارلوس کی‌روش نباید در برنامه 90 رودروی آقای اسدی مناظره کنم؟\n\n1- به خاطر اینکه تاکنون ایشان تصمیم به بازی در پشت پرده و در تاریکی گرفته‌اند و با استفاده از بازیکنان دیگر در خط اول سعی در نشانه گرفتن انگشت اتهام به سوی افراد داشته‌اند.

نیمه شب پنج شنبه رخ داد؛

متهم به سرقت در گناوه کشته شد

فکرشهر: لحظاتي پيش شخصي در گناوه به علت درگيري با مأموران نيروي انتظامي كشته شد ...

رییس اداره ثبت احوال دشتستان خبر داد:

تعداد افراد فاقد هویت دشتستان/ اولین سند ثبت شده در شهرستان متعلق به کیست؟

به گزارش فکرشهر، مرتضی ایزدی روز یکشبنه در جمع خبرنگاران افزود: در 10 ماه اخیر یکهزار و 830 کارت هوشمند ملی درشهرستان دشتستان صادر شده است...

دو کوخه نشین در گناوه دستگیر شدند + تصویر

فکرشهر: رییس اداره حفاظت محیط زیست گناوه گفت: دو کوخه نشین که قصد زنده گیری پرندگان شکاری را داشتند، در بیابان های اطراف یک روستای بندر ریگ این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.به گزارش فکرشهر، محمد تولیده روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این دو شکارچی متخلف پس از تشکیل پرونده 20 میلیون ریال جریمه و به مقام های قضایی شهرستان تحویل شدند.

آقای «ش» در پرونده ریحانه جباری کیست؟

فکرشهر: پرونده ریحانه جباری روزهای سرنوشت‌ساز خود را سپری می‌کند و حالا گفته شده است شخصی مرموز به نام آقای «ش»، نقشی محوری در کشف حقیقت پرونده دارد.

جزئیات پرونده بهرام رادان تقلبی

فکرشهر: در پی اعلام رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ مبنی بر دستگیری فردی که با ایجاد صفحات جعلی به نام یکی از سوپراستارهای سینمای ایران از دختران جوان اخاذی می‌کرد، توضیحاتی از زبان وکیل این پرونده منتشر شد.به گزارش فکرشهر، هفته‌نامه تماشاگران امروز نوشت: ساخت صفحات تقلبی و تقلید شگفت‌انگیز صدای این فرد در کنار ناآگاهی جامعه، باعث فریب خوردن دختران شد.

پرداخت بدهی ها توسط فردی دیگر، بازی خود زنجانی بود

فکرشهر: امیرعباس سلطانی عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس در پرونده میلیاردر مشهور گفت، فردی که ادعا کرده بود قصد پرداخت بدهی بابک زنجانی را دارد با هماهنگی شخص او و به منظور انحراف در پرونده این پیشنهاد را داده بود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شخص