سر خط خبرها:

تامین اعتبار

وزیر راه و شهرسازی در کنگان:

اعتبار راه آهن بوشهر به شیراز تامین شد

فکرشهر: وزیر راه و شهرسازی در سفر به کنگان از تامین اعتبار و اجرایی شدن راه آهن بوشهر به شیراز از بازار سرمایه خبر داد...

استان بوشهر پایلوت دولت الکترونیک می شود

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: بدنبال این هستیم که استان بوشهر پایلوت دولت الکترونیک شود و توافق هایی نیز در این زمینه انجام شده است.به گزارش فکرشهر . به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری در نشست هم اندیشی دانشگاه خلیج فارس برای توسعه استان افزود: امیدواریم این طرح به زودی ابلاغ و اجرای آن در استان بوشهر آغاز شود.وی با بیان اینکه پیگیر احیا کمیسیون تعامل نفت با استان هستیم، تصریح کرد: پیگیری می کنیم بتوانیم این تعامل بصورت ساختارمند با وزارت نفت برقرار شود.

راه اندازی بازداشتگاه در عسلویه

فکرشهر: مدیرکل زندان‌های استان بوشهر گفت: بازداشتگاه عسلویه به زودی راه‌اندازی می‌شود.به گزارش فکرشهر، حمیدرضا حیدری در نشست با فرماندار عسلویه اظهار داشت: با توجه به شعار امسال، اقتصاد مقاومتی باید در تمام امورات مالی و اداری ما مد نظر قرار گیرد و اگر ما از اموالی که در اختیار داریم دلسوزانه و با رعایت صرفه‌جویی و مصرف صحیح و پرهیز از ایجاد هرگونه هزینه‌های اضافی می‌توانیم گام‌های موثری در این راستا برداریم.

اشتراک در RSS - تامین اعتبار