سر خط خبرها:

وابستگی

وابستگی به اینترنت مثل اعتیاد به مواد مخدر است

فکرشهر: یک کارشناس امور خانواده گفت: وابستگی اینترنتی مثل کراک بعنوان یکی از مواد مخدر مخرب به جان افراد افتاده است و باعث اختلال در مغز بچه ها می شود.\n\nبه گزارش فکرشهر، سعد عزیزی  درجمع خانواده کارکنان و بسیجیان تنگستان در همایش آسیب شناسی خانواده و ترویج سبک زندگی اسلامی افزود: درفطرت بچه ها اعتیاد در بازی های رایانه ای خود را نشان می دهد.

برای احساس تنهایی کمتر، دوستان کمتری بگیرید!

فکرشهر: برای بسیاری از مردم فکر از دست‌دادن دوستانشان در طول زمان و ترس از تنهاشدن در کهنسالی وحشت‌برانگیز است اما بر اساس پژوهش جدید، داشتن دوستان کمتر باعث می‌شود افراد کمتر احساس تنهایی کنند.به گزارش فکرشهر از ایسنا، بررسی‌های انجام‌شده بر روی دوستی 400 هزار دانشجو نشان داده در حالی که تعداد دوستان نزدیکی که آن‌ها به طور میانگین داشته‌اند، طی 25 سال کاهش یافته، این افراد کمتر احساس راحتی می‌کنند.

یک فروند شناور زیرسطحی نیرو دریایی بزودی به بهره برداری می رسد

فکرشهر: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای ارتقای توان تجهیزاتی ارتش یک فروند شناور زیرسطحی نیروی دریایی ارتش درآینده نزدیک به بهره بردرای می رسد.به گزارش فکرشهر، امیر سرلشکرعطاءالله صالحی روز شنبه در حاشیه بازدید از ناوشکن های شهیدان نقدی و بایندر بوشهر درجمع خبرنگاران افزود: این شناور زیرسطحی با همه داشته های جدید و قدیمی به دست نیروهای توانمند ارتش بهینه سازی شده که بزودی عملیاتی می شود.وی اظهارکرد: امروز نیروی دریایی ارتش با انسانهای توانمند و با دانشی نوین دردورترین دریاها حضور دارد و پیام صلح و دوستی جمهوری اسلامی را در اقصی نقاط عالم گسترش می دهد.

گنج 4.5 هزار میلیاردی در صداوسیما

فکرشهر: صداوسیما با وجود پتانسیل درآمدزایی بیش از 4.5 هزار میلیارد تومان در سال، همچنان یک بنگاه ورشکسته محسوب می‌شود. این سازمان در سال‌های اخیر هرچند همیشه جزو لیست شرکت‌های زیان‌ده بوده اما درآمدهایی دارد که شاید محاسبه آن هم چندان ساده نباشد. با وجود این، به نظر می‌رسد این سازمان پتانسیل درآمدزایی بیش از پنج برابر کل بودجه فعلی خود را دارد.

ساخت 97 هزار کلاس درس در کشور توسط خیرین مدرسه ساز

فکرشهر: معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: خیرین مدرسه ساز پس از پیروزی انقلاب تاکنون 97هزار کلاس درس درکشور ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده اند.\r\n

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - وابستگی