سر خط خبرها:

سوءتغذیه

مادران و کودکان دچار «سوءتغذیه» نیازمند نگاه دولت/ سبد ۱۰۰ هزارتومانی دربرابر «تورم» اثری ندارد

فکرشهر: درحالی کمیته امداد به عنوان یکی از نهادهای مجری برنامه رفع سوء تغذیه مادران باردار و شیرده و وزارت بهداشت به عنوان عامل شناسایی کننده این قشر فعالیت می‌کنند که سبد غذایی فعلی که ماهانه با رقمی معادل ۱۰۰ هزار تومان به این دسته از مادران و کودکان ارائه می‌شود، در مقایسه با تورم و افزایش قیمتها، ناچیز و تاثیری در رفع سوء تغذیه ندارد، لذا مسئولان این نهادها افزایش رقم این سبد تغذیه در بودجه سال ۱۴۰۱ را خواستار شده‌اند.

رئیس کمیته امداد شهرستان جم:

پرداخت 63 میلیون تومان به مددجویان برای رفع سوء تغذیه

فکرشهر: رئیس کمیته امداد شهرستان جم از پرداخت 63 میلیون تومان به مددجویان برای رفع سو تغذیه خبر داد.

به گزارش فکرشهر به نقل از فارس، عبدالحسین رهبر اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان جم در سال جاری برنامه ها و اقدامات مناسبی برای مددجویان انجام داده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان جم بیان کرد: طی روز های گذشته مبلغی بالغ بر 63 میلیون تومان جهت رفع سو تغذیه به مددجویان پرداخت شده است.

وی بیان کرد: در ۹ ماهه اول سال ۱۰۰ نفر کودک زیر 5 سال تحت حمایت کمیته امداد که مشکل سوء تغذیه داشته اند به شبکه بهداشت جم معرفی شدند.

درمان سوء تغذیه 386 کودک بی‌بضاعت در دشتستان

فکرشهر: مدیر کمیته امداد شهرستان دشتستان از درمان سوء تغذیه 386 کودک بی‌بضاعت در دشتستان خبر داد.\n\nبه گزارش فکرشهر از فارس، رمضان غلامی اظهار داشت: کمیته امداد دشتستان در سال جاری از ابتدای فروردین تا پایان آذرماه عملکرد بسیار خوبی داشته و این مهم سبب شده که رضایت خاطر مددجویان فراهم شود.\n\nوی افزود: چنانچه بتوانیم مشکلات بیکاری مددجویان را رفع کرده و در زمینه اشتغال پایدار آنها گام برداریم، می‌توانیم در خودکفا شدن خانواده‌ها و کاهش جمعیت تحت پوشش به نتایج لازم برسیم.

مقابله با سوء تغذيه کودکان زير 6 سال کمیته امداد در بوشهر

فکرشهر: مدير کل کميته امداد امام خميني (ره) استان بوشهر از اجرای طرح مقابله با سوء تغذيه کودکان زير 6 سال کمیته امداد در بوشهر خبر داد.به گزارش فکرشهر، فرید محبی عصر شنبه در نشست بررسی اجرای طرح‌های ویژه ارائه خدمات فرهنگی و بهداشتی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به منظور ارائه خدمات متعدد و با کیفیت به مددجویان کمیته امداد صورت گرفته است.

سبد غذایی بین کودکان طرح سوء تغذیه درگناوه توزیع شد

فکرشهر: مدیرکمیته امدادامام خمینی (ره) گناوه گفت: از ابتدای سال جاری سبد غذایی به ارزش بیش از 193 میلیون ریال بین 159 کودک زیرشش سال شناسایی شده طرح سوء تغذیه در این شهرستان توزیع شده است.\r\n

اشتراک در RSS - سوءتغذیه