سر خط خبرها:

محدوده

کمربندی برازجان در محدوده روستای دهقاید مسدود شد

فکرشهر:  کمربندی برازجان در محدوده روستای دهقاید مسدود شد...

ناوشکن آمریکا با اخطار نیروی دریایی ارتش ایران از محدوده رزمایش دور شد

فکرشهر: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ امروز به یک فروند ناوشکن آمریکایی و یگان پروازی همراه آن که در نزدیکی محدوده‌ی تاکتیکی رزمایش در حال تردد بودند اخطار داده شد...

53 هکتار از اراضی حریم ساحل گناوه از دست متصرفان خارج شد

فکرشهر: رییس اداره بندر ودریانوردی گناوه گفت: در مدت شش ماه اول امسال 53 هکتار زمین در حریم ساحل این بندر از دست زمین خواران خارج و به دولت برگردانده شد.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از ایرنا، نوراله اسعدی روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان افزود: این اراضی در سه نقطه اطراف این اداره و ورودی کانال دسترسی دریایی بوده که پس از رفع تصرف، به تملک این اداره درآمد و سند آن اخذشد.\n\nوی گفت: براساس ماده 3 قانون دریایی ساخت و ساز در حریم 60 متری دریا از بدیهیات بوده و ممنوع است و بلافاصله باید تخریب شود.

سالاری خبر داد:

کارکردها و محدوده جغرافیایی منطقه‌ آزاد بوشهر بازبینی شد

فکرشهر: استاندار بوشهر با اشاره به تصویب بندر آزاد تجاری، صنعتی بوشهر در هیئت دولت خاطرنشان کرد: اکنون لایحه بندر آزاد بوشهر در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون‌های مختلف در حال بررسی است که ...

قول استاندار برای افزایش محدوده شهری بوشهر

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: بخشی از اراضی مراکز نظامی بوشهر به محدوده شهری ملحق می‌شود.\n\nبه گزارش فکرشهر، مصطفی سالاری صبح دوشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور تصویب منطقه آزاد بوشهر صورت گرفته است و خوشبین‌هستیم که با حمایت نمایندگان مجلس این طرح به تصویب برسد و نیمه سال تاسیس شود.

نخستین طرح ترافیک ایران در دوره قاجار! + عکس

فکرشهر: یکی از اموری که امروزه ساکنین کلان‌شهرها با آن مواجه هستند، بحث طرح ترافیک و محدوده آن است اما جالب است اگر بدانید که نخستین طرح ترافیک در تاریخ ایران در دوره قاجار و حکومت ناصرالدین شاه اجرا شده است!

13 منطقه استان تحت فرسایش بادی است

فکرشهر: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر 6.5 درصد مساحت استان بوشهر تحت حفاظت محیط زیست است، گفت: 13 منطقه در استان بوشهر تحت فرسایش بادی است.به گزارش فکرشهر، حسین دلشب در سومین همایش علمی محیط زیست و پژوهش در بوشهر اظهار داشت: نوآوری و افزودن به علم و دانش موجود از مهمترین جنبه‌های مطرح برای انجام پژوهش است که می‌تواند نقش بسیار مهمی در رفع مشکلات و توسعه بیشتر داشته باشد.

با حضور استاندار؛

شهر بازی آبی در بوشهر جانمایی شد + تصاویر

فکرشهر: استاندار بوشهر با تاکید بر ایجاد نخستین شهر بازی آبی در بوشهر افزود: طرح مطالعاتی این شهر بازی در کوتاه ترین زمان باید انجام شود و سرمایه گذار مناسب برای عملیات اجرایی آن انتخاب و...

پرداخت 35 میلیارد ریال برای تکمیل بزگراه دیر - بوشهر از سوی وزارت نفت

فکرشهر: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: وزارت نفت 35 میلیارد ریال برای تکمیل بزرگراه دیر- بوشهر پرداخت کرد.به گزارش فکرشهر، پایگاه اطلاع رسانی سازمان ویژه پارس روز دوشنبه به نقل از مهدی یوسفی افزود: پس از چندین ماه رکود درعملیات اجرایی پروژه بزرگراه دیر- بوشهر، برای تکمیل وبهره برداری از این پروژه 60 میلیارد ریال تخصیص یافته که 35 میلیارد ریال آن بتازگی برای از سرگیری عملیات اجرایی دراختیار پیمانکار آن (قرارگاه خاتم الانبیا) قرارگرفته است.

زمان ممنوعیت صید میگو اعلام شد

فکرشهر: معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: صید میگو از 13 شهریور در آبهای بوشهر ممنوع است.به گزارش فکرشهر، عبدالحسن تنگستانی در جمع خبرنگاران با اشاره به ممنوعیت صید میگو از 13 شهریورماه در محدوده آب‌های استان بوشهر، اظهار داشت: صیادان تا پایان روز پنجشنبه برای صید میگو زمان دارند و پس از آن، صید ممنوع است.وی با اشاره به گذشت بیش از یک‌ماه از آغاز زمان صید میگو در آب‌های استان بوشهر، تصریح کرد: تاکنون یک‌هزار و 359 تن میگو توسط صیادان صید شده است که پیش بینی می‌شود تا پایان فصل صید به یک هزار و 430 تن برسد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - محدوده