سر خط خبرها:

کاخ

اختصاصی «فکرشهر»

فرمانروایی تلنگون

فکرشهر- الهام راسخی: کاخ «ملکه مُلکی»، روی تلی از زباله‌هایی قرار داشت که طی 30 سال آن ها را انباشته بود. هرچند ملکه مُلکی برای جمع آوری آن ها زحمتی نکشیده و مردم خودشان زباله هایشان را در آن مکان می‌ریختند، اما به خیال خودش حکومتی به راه انداخته بود که هیچ چیز در آن رسوخ نمی‌کرد. کسی جرات نزدیک شدن به مرز پادشاهی اش را نداشت...

کار عجیب ناصرالدین‌شاه با برق در حرمسرا!

فکرشهر: ناصرالدین شاه نیروی الکتریسیته را در اروپا شناخت، کارخانه کوچک برق را به ایران آورد و در کاخ یا قصر گلستان نصب کرد تا زمانی که به حرامسرا می‌رفت بهره‌ای عجیب از آن ببرد.\n\nبه گزارش فکرشهر، باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه قدس آورده است که وقتی این دستاورد بشری وارد ایران شد، سیم‌های بدون روکش روی دیوارها کشیدند که همان ماه اول چند کنیز و خواجه را برق گرفت و کشت.

جنتلمن‌ها لباس «فرح» را از کجا دزدیدند؟

فکرشهر: لباسی با قد متوسط با تور و ترمه‌دوزی‌های طلایی رنگ و مهره‌های فیروزه‌ای را نشان دادند و گفتند متعلق به «فرح پهلوی» است؛ ادعایی که بر اساس شنیده‌ها آن را مطرح‌ کردند و سندی برای اثباتش نداشتند.اما بنا به دو احتمال به نظر می‌رسد این لباس متعلق به «فرح» نیست، ‌یا طبق توصیف فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، «جنتلمن‌ها» آن را از یکی از کاخ‌های سعدآباد یا نیاوران دزدیده و قصد قاچاق‌اش را داشته‌اند!

عکسی قدیمی از «خونه مادر بزرگه»

فکرشهر: حمید جبلی پس از 26 سال برای نخستین بار عکس‌هایش از مجموعه عروسکی «خونه مادر بزرگه» را به نمایش می‌گذارد.به گزارش فکرشهر، خبرآنلاین به نقل ستاد خبری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- نوشت: این نمایشگاه با نام «به یاد گذشته» همزمان با جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک برپا می­‌شود و در آن 15 فریم از عکس­‌هایی که حمید جبلی 26 سال پیش از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «خونه مادر بزرگه»، تهیه کرده بود، به نمایش گذاشته می­‌شود.عکس­‌های این نمایشگاه متعلق به مجموعه شخصی حمید جبلی هستند که در قطع 100 در 70 به نمایش گذاشته می‌­شوند.

شناسنامه و مدرک تحصیلی بابک زنجانی جعلی ازآب درآمد/ او رولز رویس، 1000 تاکسی و یک کاخ دارد

فکرشهر: جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به نشست کمیسیون متبوعش با وزیر نفت و رئیس کل بانک مرکزی ادامه داد: بابک زنجانی مدرک شناسنامه و مدرک تحصیلی‌اش جعلی بوده و خود را بسیجی اقتصادی معرفی می‌کرده است، در حالی که بسیجی، کسی است که جانش را برای ملت و وطن بدهد، نه اینکه سر همه کلاه بگذارد. به گزارش فکرشهر، این نماینده مجلس گفت: بنا بر اطلاعات رسیده، بدهی‌های بابک زنجانی تا به امروز، دو میلیارد و ۷۰۹ میلیون دلار است که در مجموع، ۸۰ میلیون دلار آن از محل توقیف دکل وی به دست آمده است. دوستانی که در جلسه بودند، اعلام کردند که ایشان در خارج از کشور هیچ ‌پولی ندارد. 

همه آنچه درباره ثروتمندترین خانواده انگلستان باید بدانید! + عکس

فکرشهر: «برادران هندوجا با ۱۱.۹ میلیارد پوند دارایی امسال در صدر ثروتمندان بریتانیا قرار گرفته‌اند. این خانواده کار خود را از تجارت با ایران در حدود 100 سال پیش شروع کردند و هنوز در حوزه‌های مختلف صنعت و تجارت در ایران نیز مثل بسیاری از نقاط دنیا فعال هستند.چهار برادر که هر کدام در گوشه‌ای از دنیا این ثروت عظیم را اداره می‌کنند رابطه‌ای بسیار نزدیک با هم دارند و در مطبوعات بریتانیا به "مرموز" بودن و مخفی‌کاری معروف هستند.به گزارش فکرشهر، سایت قطره به نقل از سایت بی.بی. سی افزوده است:

ویلای میلیاردی منتسب به کریمی + تصاویر

فکرشهر: ویلایی که گفته می‌شود متعلق به علی کریمی است، در منطقه خوش و آب هوای لواسانات واقع شده است و نمای آن بسیار زیبا و چشم‌نواز است.\r\n

لباس های پادشاه سابق ایران کرم گرفتند

فکرشهر: بخشی از لباس‌های سلطنتی خاندان پهلوی که حالا جزو اشیای موزه‌ای هستند و در مجموعه کاخ موزه‌های سعدآباد نگهداری می‌شوند، آفت گرفتند و کرم گذاشتند.

اقدام عجیب در مقابل کاخ ملکه انگلیس+عکس

فکرشهر: یک جوان 32 ساله انگلیسی روز گذشته با حضور در مقابل کاخ باکینگهام (اقامتگاه ملکه بریتانیا در لندن) با پهن کردن سجاده نماز خواند.

اشتراک در RSS - کاخ